Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Груд 2016

Віталій Прокопович захоплюється бджільництвом і пише вірші

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Віталій Прокопович - герой  рубрики «Людина». «Хочу, щоб люди не були байдужими один до одного, щоб в будь-якій життєвій ситуації залишалися в першу чергу людьми!», - розповідає він.

Віталію - 25років, проживає на Хмельниччині. За спеціальністю бухгалтер. Пише вірші, захоплюється  бджільництвом.

Бухгалтерія і  бджільництво

Народився в селі Мокроволя, що на Хмельниччині, закінчив 11 класів НВК. вступив до Хмельницького національного університету на спеціальність бухгалтера. Захоплююсь  бджільництвом - це та справа, яка приносить задоволення і спокій душі.

Вірші

Ще з шкільних років пишу вірші, під впливом подій майдану і початку війни всі пережиті емоції виплеснулись на папір віршами, які потім були зібрані у збірку «Червоні сльози України».  Саме поезії передають весь жах і біль того горя, яке покрило голови українців. Своїми творами я хочу донести людям ту біду, яку народжує війна. А ще хочу, щоб люди не були байдужими один до одного, щоб в будь-якій життєвій ситуації залишалися в першу чергу людьми!

Мрії про мир

У людях ціную в першу чергу чесність і відкритість. Мрію, щоб у країні настав нарешті мир, боляче дивитися як щодень гинуть невинні люди. Вважаю, що наше суспільство  буде готове стати частинкою Європи тільки тоді, коли навчиться себе поводити по-європейськи, ми звикли кидати собі під ноги недопалки, а потім жалітися на забруднені вулиці. Як говорив Андрій Кузьменко: «Ти сам собі країна, зроби порядок в своїй голові». Ми повинні зломити в собі ці стереотипи і навчитися берегти природу і довкілля, це той дім, в якому ми живемо, і який передамо наступним поколінням, перестаньте жити сьогоднішнім днем, подумайте про інших. 

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему