Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Жовт 2016

Вікторія Підвальна: «Головне – широко відкрити свої очі й серце для спостереження»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Вікторія Підвальна - героїня рубрики «Людина». «У мене є дві звички: рано вставати та ніколи не відмовляти людям в допомозі», - запевняє вона.

Вікторія Підвальна, 20 років, проживає у м. Острог, Рівненської області. Наразі вона студентка. Любить малювати та займатися спортом.

Дівчина має дуже багато друзів, з якими проводить майже весь свій час. Отримує задоволення від спілкування з людьми. «Людина – це скарб знань. Ніколи не вгадаєш, що вона викине у наступну зустріч або бесіду. Я спостерігаю за поведінкою, за тим, що вони кажуть, вивчаю їхні звички, тим самим, взнаю і про себе багато чого нового та корисного. Головне – широко відкрити свої очі та серце для спостереження».

Ніколи не відмовляю людям в допомозі

У мене є дві звички: рано вставати та ніколи не відмовляти людям в допомозі. Цього я дотримуюсь у житті. Це мої основні принципи та позиції.

Дитинство

В другому класі зібрала на уроці свої речі і пішла з уроку, бо вважала, що вчителька несправедливо поставила оцінку. Так, я завжди була прямолінійна. Як щось не подобалось – не робила. І в той момент я вважала за потрібним піти з уроку, за що мене ще більше насварили. Але все ж так це було весело, якщо згадувати.

Кожен етап мого життя приніс мені неабиякий досвід та впевненість. Я щиро сподіваюсь, що найважливіші етапи в мене ще попереду, а, може, навіть кожен наступний  буде кращим, ніж попередній.

Загубилася...

Колись загубилася в сусідньому місті, але добрі люди допомогли дістатися дому. Просто находилася, а дороги назад вже не знайшла. Добре, що я не розгубилася у паніці і по дорозі попалися такі чуйні люди, які не відмовили мені в допомозі. Побільше би таких.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему