Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Квіт 2016

Вікторія Підривна працює моделлю і мріє відкрити притулок для бездомних тварин

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Вікторія Підривна - героїня  рубрики «Людина». «Я працювала моделлю по контрактах за кордоном: в Китаї, Індії, Лівані. Така робота дає чудовий шанс подорожувати та познайомитись з цікавими творчими людьми з різних куточків світу», - розповідає дівчина.

Вікторії - 22 роки, вона ветеринар та професійна модель. Родом із Тернополя, живе у Львові.

Я відвідувала майже всі гуртки в місті: мені хотілося все спробувати і все вміти

В дитинстві я відвідувала майже всі гуртки, які тільки можна було знайти в місті: живопис, танці, ліплення з глини, гурток юних натуралістів, волейбол, акторське мистецтво, вокал, гітара і навіть вишивання хрестиком... Мені хотілося все спробувати і все вміти.

D-bw92x3L6I

Одним із моїх улюблених занять було приносити додому бездомних цуценят та кошенят

Але одним із моїх улюблених занять в дитинстві було приносити додому бездомних цуценят та кошенят. Цим я доставляла багато клопоту батькам, адже вони в нашій маленькій квартирі просто не могли собі дозволити домашню тварину.

Я не їм м’яса вже майже шість років

З того часу я мало змінилась. Зараз у мене так само безліч хобі і я досі мрію прихистити всіх бездомних тварин у світі, як наївно це б не звучало. Я з дитинства мріяла стати ветеринаром, щоб допомагати братам нашим меншим і зараз навчаюсь на ветеринарному факультеті.  Через свою любов до тварин я не їм м’яса вже майже шість років.

LDuoIfckavQ

Виграла безкоштовне навчання у школі моделей

Якось у класі сьомому, мені тоді було 12 років, у конкурсі я виграла безкоштовне навчання у школі моделей. Так я потрапила у своє перше модельне агентство. Там нас вчили правильно ходити, позувати перед камерою, також у школі при агентстві викладалось акторське мистецтво та танці. З того часу я брала участь у дитячих  показах  одягу та фотосесіях. У старших класах я зосередилась на навчанні, щоб поступити у ВНЗ, і покинула агентство.

Якщо вже вдруге випадає така нагода, то це доля

Коли я тільки переїхала у Львів на навчання, то якось гуляла по вулиці і мене зустрів представник львівського модельного агентства та запропонував пройти відбір для роботи моделлю, мовляв ріст у мене високий і є всі шанси. Я, звичайно, не могла не використати такий шанс і подумала, що якщо вже вдруге випадає така нагода, то це доля.

DpYrU-vFYnU

Чудовий шанс подорожувати  та познайомитись з цікавими творчими людьми з різних куточків світу

Я працюю моделлю вже більше п’яти років. Працювала по контрактах за кордоном: в Китаї, Індії, Лівані. Така робота дає чудовий шанс подорожувати  та познайомитись з цікавими творчими людьми з різних куточків світу.  Найбільше мені подобається робота на показах та відеозйомки.

Допомагаю хлопцям та дівчатам здійснити їх мрію

Моделі на пенсію йдуть рано, зазвичай до 30-ти років. Але я планую працювати в цьому бізнесі і надалі, зараз я займаюсь пошуком нових облич, допомагаю хлопцям та дівчатам здійснити їх мрію.

ZLELQtw2otA I4omH5pjvk

Мрію відкрити свій притулок для бездомних тварин

Не впевнена, чи буду працювати по спеціальності – ветеринаром. Я б хотіла допомагати тваринам більш глобально, а не локально. Мрію відкрити свій притулок для бездомних тварин. Я є одним із засновників організації «Lviv – dog friendly city», де ми разом з однодумцями займаємось облаштуванням вигульних майданчиків для собак у Львові. Часто відвідуємо притулки, щоб допомогти з вигулом собак, що там знаходяться, та прибиранням. Також активно популяризуємо  прибирання за чотирилапими на прогулянках та  закликаємо людей не зациклюватись на породистості, не купувати тварин, а брати їх з притулків.

oI-aDy9P8rM

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему