Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Квіт 2018

Вікторія Мічуда: "Мрію жити на березі моря й писати книжки"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Щастя – це багатогранність. Його можна розібрати на атоми й кварки, а можна безкінечно розглядати, як зірки на небі, поки "не осягнеш" кожну", – розповідає Вікторія Мічуда – героїня рубрики Людина на НародUA.

Там, де невимовна краса

29939451 2090937587818917 347119151 n

Народилася на Половеччині. Там, де невимовна краса: рівнини переходять у гори, лісостеп стає степолісом, а поле, як море, тільки зелене, а інколи жовте. Завдяки цим місцям я навчилася розпізнавати красу, слухати тишу і гостро – до запаморочення - відчувати смак свободи.

Література стала любов’ю на все життя

29919898 2090937641152245 315907160 n

У дитинстві займалася спортом, хоча мріяла займатися танцями. Ще підлітком почала читати книжки. Математика була моєю пристрастю, а література у всіх її виявах, стала любов’ю на все життя. Писати почала ще в школі зі щоденників – особисто для себе. В коледжі пробувала писати романи й оповідання. Моїм друзям і знайомим подобалось, але я була не в захваті від своїх творів. Згодом закінчила університет. Одружена. Виховую сина 16 років.

Найкраще, що є у людства

Люблю читати, слухати музику, подорожувати, спілкуватися з цікавими людьми, писати. Читаю постійно й безперервно по декілька книжок водночас. Слухаю інструментальну музику, джаз, блюз, класику, а також східні мотиви. Музика й поезія, душа й емоції – це напевно найкраще, що є у людства. Подорожуючи, знайомлюся з різними культурами й народами, з їхніми традиціями і звичаями – це допомагає мені у моїй творчості.

Там, де дихається на повні груди

30019878 2090937384485604 1880599172 n

Найлегше мені пишеться на піку емоцій. Найбільш ціную любов і свободу. Люблю море і гори, степ і пустелю – вони межують з виднокраями і там дихається на повні груди.

Не люблю фальшивості, мішури й напівмір. Ціную впертість і характер, розум і працьовитість, справжність і відданість. Більш за все на світі люблю свого чоловіка й сина. Мрію жити на березі моря й писати книжки.

Що таке щастя?

Щастя – це багатогранність. Його можна розібрати на атоми й кварки, а можна безкінечно розглядати, як зірки на небі, поки «не осягнеш» кожну. Це любов, що дає нам свободу і свобода, яка сама є любов’ю… Це розчарування, як шлях до здійснення мрій. Шлях на ймення життя…

Це море і музика, бо, напевно, музика починалася таки з моря. Музика поезії, що стрімко переходить у ірраціональну прозу життя…і неймовірні емоції через край…

Це день і ніч, проведені з коханими й по-справжньому близькими людьми, з якими й у вогонь, і в воду, й до пекла, і в рай... Це діти й батьки.., він і вона…ти і я… І наш шлях - наша творчість…

Щастя - це мати сміливість, наперекір усьому, щодня робити власний вибір: помилятися, зашпортуватися, падати й підніматися, плакати й сміятися, рухаючись уперед, почувати себе вільною. Бути впевненою, що поки вибір не зроблений – можливо все – безкінечність варіантів.

Як бути щасливою? На жаль, або на щастя,  рецепту немає, бо все було би занадто просто й нецікаво. Щастя – це слухати своє серце - бути собою й пройти свій власноруч обраний шлях. Займатися улюбленою справою. Зустріти в житті такого ж божевільного, як сама. Закохатися в нього. Народити незвичайну дитину. Прожити разом усе життя так, щоби хотілося прожити його ще раз з початку, так само кохаючи, а потім ще одне і ще…

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему