Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лип 2017

Вікторія Бондаренко: вірші, музика і 300 пташок

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

«Окрім написання віршів і музики, я ще розводжу пташок: амадинів і хвилястих папужок», – розповідає Вікторія Бондаренко – героїня рубрики «Людина».

19551047 829049683911828_71598566_n

Вікторія Бондаренко, 49 років, місто Львів. Поетеса, композиторка, співачка, мистецтвознавиця, вчителька музики. Одружена, виховує доньку Тетяну і сина Володимира. Успішно закінчила львівську сш №33. Учасниця та переможниця численних конкурсів та фестивалів. З відзнакою закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка. Активно провадить концертну та громадську діяльності. Членкиня Української Асоціації Письменників і Всеукраїнського Об’єднання «Письменники Бойківщини».

Золотий промінь

Людина створена Богом і кожна знаходиться під покровом Божої Матері. Кожен із нас переживає на шляху і щастя, і горе. Але у будь-яку хвилину, кожної миті присутній Бог. Я згадую свою печальну ситуацію, коли важко захворіла і губила сили боротися із хворобою. Я тоді вже прощалася з життям. І мені наснилося, що я загубила усіх рідних і близьких і лишилася самотня серед темряви у пустелі. Мені здавалося, що це вже кінець. Але раптом, я побачила, як із неба заяснів золотий промінь, він линув до мене. Через мить я побачила самого Бога. Він дивився на мене і посміхався мені. Я спитала Його: «Що мені робити?». А Він мені відповів: «Жити!». І після того я відчула велику силу, переборола хворобу і почала життя заново. Згодом у мене народився вірш «Я бачила Бога.»

Я бачила Бога.

Він мені усміхався.

Звернулась до Нього,

І Він обізвався.

 

І сонце світило

Ясне і тепле.

І серце тремтіло,

Моє серце відверте.

 

Навколо ангелики

Ніжно співали.

І гарні метелики

Наді мною літали.

 

Сам Боже торкнувся

Моєї долоні.

Місяць хитнувся,

Засяяли зорі.

 

Відчула гарячу

Я руку Його.

Сказав: «Я все бачу.

Бери, ось тепло!»

 

Рукою від сонця

Він промінь узяв,

Мені оцей промінь

Подарував.

 

Тепер я несу

Цей промінь до вас,

Любов і красу

У смутний цей час.

 

У творчому доробку п’ять поетичних збірок у тому числі і для дітей, два аудіоальбоми авторських пісень, десять відеокліпів, близько тисячі віршів, понад двісті авторських пісень, двадцять п’єс і двадцять сонат.

300 пташок

19553358 829963533820443_1468028135_n

Окрім написання віршів і музики, педагогічної, концертної і громадської діяльності я ще розводжу пташок: амадинів і хвилястих папужок. У мене вже понад 300 пташок, вони чарівно співають і дають потомство. Догляд за ними забирає багато часу, але я роблю це з великою любов’ю, і вони мені дарують радість, безліч позитивних емоцій, а найголовніше, - натхнення у написанні нових віршів, пісень і музики.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему