Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Бер 2014

Віктор Юрченко: «Я побив рекорд Василя Вірастюка»

Читайте більше в рубриці Людина
 

33-річний Віктор Юрченко ходить до спортзалу «Спортлайфу», консультуючи починаючих спортсменів. Віктор – заслужений майстер спорту по богатирському багатоборству та майстер спорту міжнародного класу по пауерліфтингу. У 2004 році дебютував серед стронгменів. Він — багаторазовий призер United Strongman Series, двічі ставав віце-богатирем року. Чемпіон світу в командному заліку (у складі збірної України) — у 2006-2007 роках та призер 2005 року зі стронгу. У 2005 році у фіналі USS в Таїланді став другим, програвши росіянину Михайлу Старову. У цьому році Віктор Юрченко відзначив 10-річний ювілей своїх виступів у складі збірної України.

Спорт у дитинстві - допомога батькам

«Виріс я в селі Сазонівка Полтавської області, до спорту прийшов з самого дитинства, мішки з картоплею таскав, дрова рубав, грядки полов. Зараз, через скільки років, нічого не змінилося. Завжди приїжджаю допомагати. У батьків є трактор та город на 40 гектарів – ось і робота на літо», - сміється Віктор.

 

Любить усе, що смачно пахне

Не пригадую, щоб коли-небудь я сидів на дієтах. Люблю їсти все, що смачно пахне – борщ, м'ясо, яйця. Алкоголь також вживаю, однак помірно. У всьому ж потрібно знати міру, адже так?

 

sdfh

 

Одна з проблем - одяг

Однією з найбільших моїх проблем завжди був… одяг. Ну, як у дівчат (сміється). Важко щось знайти у Черкасах свого розміру, доводиться шити на замовлення. Але, все одно, весь одяг, якимось чином, спортивний.

 

Віктор Юрченко побував у багатьох країнах, влітку брав участь у міжнародному турнірі стронгменів у Дніпропетровську «Forex Trend Cup 2013». Це були другі міжнародні змагання такого масштабу на українській землі, які проводить Федерація стронгменів України. Мандри по різних містах та країнах «не вражають» Віктора. 

 

strongman-ukraine

 

Найкращий відпочинок спортсмена - ліжко

Для мене найкращий відпочинок – це ліжко, телевізор та безліч пізнавальних каналів.

 

У 2012 році побив рекорд Василя Вірастюка

Особисто знайомий з багатьма спортсменами: і Кличком, і з Вірастюком спілкуємось по телефону. У 2012 році я побив рекорд Василя, пронісши залізні валізи в кожній руці вагою 185 кг (загальна вага 370 кг) на відстань 22 м 30 см. Василь проніс валізи вагою 175 кг на відстань 17 м 50 см. Тепер моє ім’я - у книзі рекордів України, хоча я не вбачаю у цьому чогось занадто особливого.

 

yurchenko

 

За спорт треба платити здоров'ям

Лише далекі від спорту люди вважають, що спортсмени – здорові люди. За кар’єру в спорті треба платити здоров’ям, адже навіть після змагань в пам’яті залишаються лише травми.

 

 

Фото Фото: http://sport.pl.ua/, http://chpravda>., http://www.mfe.org.uavk.com

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему