Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Жовт 2016

Вероніка Романович: «Книги – ліки від будь-яких хвороб»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Вероніка Романович – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Вважає, що книги – це ліки від будь-яких хвороб. 

Вероніка Романович проживає у місті Тернопіль. Наразі вона студентка, навчається на філологічному факультеті.

Любить книги і мистецтво у всіх його проявах

У вільний час любить читати книжки, слухати хорошу музику. Це її основні антидепресанти. В книжках вона завжди знайде слушну пораду або думку. Вважає, що книги – це ліки від будь-яких хвороб.

Обожнює проводити час з рідними та подорожувати, хоча це їй не завжди вдається. Крім того, їй до душі активний відпочинок з друзями на природі.

Найбільше задоволення вона отримує від якоїсь картини, пейзажу, виставки тощо. Любить мистецтво у всіх його проявах.

Її життєва позиція – це завжди бути щасливою, при будь-яких ситуаціях, і дякувати Богу за подароване життя. Вона вважає, що люди не вміють бути вдячними, на жаль. Їм всього мало. Отримують одне, а вже хочуть кардинально інше. "Ось в чому парадокс нашого століття", - каже вона.

Завжди намагається підтримувати людей у складних для них ситуаціях, ніколи не відмовить в допомозі, чуйна та відкрита до людських сердець.

"Обожнюю апельсини, сонце, гори", - говорить Вероніка.

Дуже любить робити людям подарунки. Більше радіє тому, що робить подарунок, ніж тоді, коли сама отримує. У цьому, вона вважає, є частинка щастя.

Дитинство

Пригадує, як  вона з сестрами часто будували собі будиночки з меблів вдома і довго грались. «Там був інший світ. Ми ніби занурювалися у казку», - розказує Вероніка. Це їм приносило колосальне задоволення. Їй хочеться навіть зараз збудувати собі такий собі будиночок і там сховатися від всього світу.

Найважливішими моментами у її житті є початок шкільного життя, перше Святе Причастя, перехід у 5-й клас, випускний, вступ до університету.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему