Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Квіт 2017

Вероніка Кліщевська із племені експериментаторів

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

«Люблю життя за те, що ніколи не вгадаєш: «А що буде далі?», — розповідає Вероніка Кліщевська — героїня рубрики «Людина».

Вероніці 21 рік. Мешкає в Запоріжжі. Член оргкомітету фестивалю «Запорізька Книжкова Толока», кураторка проекту «Нічний майданчик: Літературно-музична ніч», письменниця, авторка текстів музичного гурту AKANE.

efzInSqY70k

L7piNBwqvjQ

Я з експериментаторів

Кожного разу розгублююсь, коли звучить: «Розкажіть про себе». Я з експериментаторів (ніби якесь плем’я). У школі навчалась на історично-юридичному профілі, але закінчила українську філологію. Пішла на факультет журналістики, але працювала режисером-постановником. Наразі готуюсь здобути освіту психолога. Була волонтером у громадських, екологічних та творчих організаціях. І якось непомітно для себе стала робити мистецькі заходи, писати вірші, а потім потрапила до складу фестивалю «Запорізька Книжкова Толока» і почала працювати над книгами. Люблю життя за те, що ніколи не вгадаєш: «А що буде далі?».

Не бачу себе поза творчістю: ніщо так не тішить, як обраний шлях. Відчуваю велику відповідальність за кожну свою дію, кожну творчу людину, з котрою робимо проект, кожне рішення, котре до чогось приводить.

MNJD3lkSGbQ

uL2LiuIOkgc

Жага мистецтва і любов до людей

Головне, що є для мене у житті, це — оптимізм та віра у краще. Все сприймаю із подивом та радістю. Пам’ятаю, як ми провели з подругою свій перший літературний вечір, а потім гадали, що будемо робити після нього, що корисного зможемо? За півроку організували тематичний бал за книгою «Майстер та Маргарита» Булгакова, а вже за рік везли до Запоріжжя свого першого серйозного письменника – Максима Кідрука. Ще за 6 місяців прописували свою локацію для фестивалю, хоч на старті взагалі про це не мріяли. Просто хотілось читати вірші, грати музику і давати змогу іншим проявити себе у дружньому творчому колі.

У моєму житті все швидко змінюється, але завжди, як константа мого існування, лишається жага мистецтва і любов до людей. Який курс не брало би буття, не знаю кращого за альтруїзм та збільшення прекрасного.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему