Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Черв 2016

Тетяна Удод - гімнастка, котра досліджує ДНК і розуміє, чому небо блакитне, а молоко біле

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Тетяна Удод – героїня рубрики «Людина». «Ти можеш подружитися з Ремарком, пережити захопливу пригоду з Кінгом або поринути углиб думок Канта», – запевняє дівчина.

Тетяні – 22 роки, студентка 4-го курсу фізичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка. Родом з міста Вінниці.

Фізика не лише для сутулих хлопців в окулярах

Я з міста Вінниці, чим дуже задоволена. Адже Вінниця - привітне, затишне і прогресивне місто. Зараз я закінчую 4 курс фізичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка. Ні, фізика не лише для сутулих хлопців в окулярах.

Чому небо блакитне, а молоко – біле

Так, навчання не з простих, але це неймовірно зрозуміти: чому ж небо блакитне, а молоко біле, вміти пояснювати складні явища просто і логічно.

Наукові конференції: збираюсь у Страсбург, досліджую ДНК

У школі брала участь у всіляких фізико-математичних турнірах і олімпіадах, зараз намагаюсь проявляти себе на наукових конференціях (найближчим часом збираюсь у Страсбург). Досліджую ДНК та її складові методами оптичної спектроскопії, що може бути використано у медицині та фармакології.

Граю на фортепіано і пишу вірші

Окрім цього, іноді граю на фортепіано і часто пишу вірші. Це навіть не хобі, просто стиль життя і все. Хотіла б видати свою поетичну збірку. Зараз маю майже сотню віршів і відчуваю, що ось-ось знайду свій усталений стиль, а поки просто вчусь і набуваю життєвого досвіду, що не менш важливо.

Кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики

Іншим стовпом, на якому тримається моя особистість, є спорт. Люблю активність у всіх її проявах. Я кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики, і це те, за що я можу бути вдячна Мамі, яка відвела мене на секцію у першому класі, Тренерам, які в мене вірили і вкладали свої сили, Суперницям, які не давали розслабитись і Собі, за те, що не здалась, коли дуже хотілось.

56757657

fI8PZpnKkMQ

Ти можеш подружитися з Ремарком

Багато читаю і люблю цю справу. Ти можеш подружитися з Ремарком, пережити захопливу пригоду з Кінгом або поринути углиб думок Канта.

Не втрачати дитячу справжність

Намагаюсь переживати всі складні моменти з гумором і не втрачати дитячу справжність в погоні за дорослими успіхами. Моє кредо: «Дорогу осилит идущий». Тому, нехай Вам щастить на життєвому шляху і крокуйте з посмішкою, адже Ви ще можете зробити багато хорошого сьогодні :-)

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему