Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Січ 2017

Тетяна Педан стала архітектором душ і мріє про впровадження соціоніки в школах

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Тетяна Педан – героїня  рубрики «Людина». «Партнери й труднощі у стосунках спонукали до творчості, і замість архітектора будівель я стала архітектором душ», – розповідає дівчина.

Тетяна з Києва. Магістр соціоніки, автор книг «Знайди гармонію в житті», «Характер за зовнішністю», «У миті вічності земній». Визначає за зовнішністю і фото соціонічний тип людини, проводить семінари «Хто твоя половинка, як її знайти і кохання зберегти», навчає соціоніці, консультує. У години душевного смутку народжуються вірші і це надає наснаги і їй, й іншим. Мріє, щоб люди бачили характери інших за зовнішністю, пізнавали себе й інших, жили у злагоді з собою і світом. Вишиває вишиванки, для яких розробляє генетичний код власника: ім’я, дату народження, бажане.

Архітектором я не стала

Ще підлітком я точно знала, ким хочу бути, та мама категорично заборонила, й архітектором я не стала. І життя ускладнилося: як можна дивитися у майбутнє, коли не бачиш його, не знаєш, ким бути.

Заміж за хлопця, дуже схожого на мене

Так само й вийшло з обранцем для родини: той, кого кохала, мамі не подобався: вона була відверто проти, зате якось непомітно видала мене заміж за хлопця, дуже схожого на мене саму. Ми народилися в один день, у нас були схожі обличчя й однаковий колір очей, ми навіть говорили разом час від часу одні фрази одночасно. Ніби-то ідилія, а насправді - це пастка тотожних стосунків, адже і соціонічні типи у нас були ті самі.

Незадоволення стосунками привело мене в соціоніку

От саме незадоволення стосунками й привело мене в соціоніку. І, вчителька англійської мови - тобто я - стала писати книжки разом із партнером-дуалом, а складні, хоч і цікаві дуальні стосунки теж розпалися через авторитарний й деспотичний норов партнера, і стало зрозуміло, що закони соціоніки мають доповнюватися й психологічними: я на власному досвіді відчула векторні стосунки. Це був досвід, щоб потім розробити й проводити Семінар "Хто твоя половинка, як її знайти і кохання зберегти".

Дар, про який я не могла і підозрювати

Наступне кохання відкрило дар, про який я не могла і підозрювати: у мене записалися вірші і з тих пір допомагають мені в часи душевної скрути. Перший просто стукав готовими рядками:

"Я вдячна, доленько, тобі,

за те, що вчиш нас людяності,

доброті і мужності,

силі і терпінню,

любові й розумінню.

За шлях, тернистий і крутий,

за зустріч і розлуку,

за теплоту коханих рук

 і за пекельну муку.

За те, що в пошуках любові

ідемо крізь світи,

й знаходимо її в собі.

Зігріймо ж нею світ безкрайній

у миті вічності земній.

"У миті вічності земній" - ці слова стали назвою поетичної збірки.

Я стала архітектором душ

Отже, партнери й труднощі у стосунках спонукали до творчості, і замість архітектора будівель я стала архітектором душ. Проводжу майстер-класи, семінари, лекції із соціоніки, навчаю охочих бачити соціонічні типи людей за зовнішністю. Доля дала й партнера, який тонко відчуває мою душу, підтримує й дає стільки душевного тепла, скільки сонце його батьківщині - Кубі.

Для справжньої любові і різниця менталітету - не завада

Для справжньої любові і різниця менталітету - не завада. Тепер коханий поїхав до Америки шукати нових можливостей, а я продовжую писати: якщо вийде моя наступна книга "Сповідь амазонки", дізнаєтесь набагато більше про причини усіх подій у моєму житті, знайдете певну мудрість, і вас не зачепить поговірка : "Якби молодість знала, якби старість могла", зможете, можливо, оминути непотрібних помилок і створити дійсно гармонійні стосунки. А поки що реалізую книги "Знайди гармонію в житті", "Характер за зовнішністю" й вищезгадану поетичну збірку.

Родина

Родина моя: матуся, троє дітей й троє онуків, які живуть із донькою в Австралії. Коли жила в Україні, теж писала вірші трьома мовами, малювала. А в Австралії – якось все настільки добре, що творчість не турбує.

Соціонічні типи людей

Моя мрія – аби люди жили у мирі і злагоді, для цього добре було б у школі вивчати соціоніку. Щоб зробити цю мрію реальністю, навчила 11 директорів київських шкіл соціоніці і візуальному типуванню, щоб переконалися вони на собі у користі цих знань і вмінь, щоб допомогли запровадити соціонічний – а значить природний, індивідуальний підхід до учнів, знаючи їхні сильні і слабкі сторони, висували адекватні вимоги до них. Розробила Проект впровадження соціоніки в школах. Мій 14-літній син теж, навчившись сам, навчає менеджерів бачити соціонічні типи людей. Адже новітні знання необхідно використовувати.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему