Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Груд 2016

Тетяна Калмикова любить блукати на самоті й надихати людей

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Тетяна Калмикова – героїня рубрики «Людина». Вона – вчитель англійської мови. Любить спонтанність і старі речі.

20 років, проживає у місті Дніпропетровськ. Любить давні речі, книги...

Література і мови

Тетяна наразі є студенткою та практикуючим вчителем англійської мови.

Вона захоплюється читанням художньої літератури. Любить подорожувати, відповідно, вивчає різні мови. «Ніколи не завадить вивчити ще одну мову.. Ви не знаєте, у який куток світу Вас заведе доля» - розказує Тетяна.

У вільний від роботи час любить блукати по місту на самоті чи з друзями. У таких прогулянках вона багато чого нового відкриває для себе.

Щодо задоволення, то вона його отримує від розуміння того, що вона здатна надихнути людей навкруги до великих звершень. Також отримує задоволення від занять з учнями, які зазвичай ефективні та надзвичайно цікаві.

Життєва позиція: можливо все - варто лише захотіти.

Щодо звичок, то вона відносить до них любов до старих речей, давніх знайомих і добрих книжок. Тетяна вважає, що все нове – це давно забуте старе.

Дитинство

«У дитинстві в мене абсолютно не було відчуття смаку і я часто носила шкільну форму з кольоровими смугастими шкарпетками. Це я пригадую з дитинства і мене чогось завжди пробирає на сміх..))» - говорить Тетяна.

До найважливіших моментів у житті вона відносить вступ до університету та переїзд до Дніпропетровська. Це нові зміни, нове місце, нове оточення та новий темп життя.

Один на один зі всесвітом

«Одного разу ми з друзями запізнились на останній автобус додому і ночували на узбіччі шосе у палатці. Люблю спонтанність, тому це мене не налякало. Навпаки, було надзвичайно незвично та цікаво. Ніби весь світ застигнув в тій палаці. Ти залишився один на один зі всесвітом», - пригадує вона.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему