Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лют 2016

Тетяна Іваніцька мріє завести сову і проїхати автостопом усю Європу

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Тетяна Іваніцька - героїня  рубрики «Людина». НародUA продовжує писати про людей з народу.

«Ще з дитинства намагалася кожну вільну хвилинку читати художню літературу та пробувати писати власні вірші», - розповідає дівчина.

Тетяні - 20 років, вона студентка та прес-секретар «Літературного центру імені Агнона».

Захоплювалася біологією і літературою

- Народилася у невеличкому, але надзвичайному місті Бучач на Тернопільщині в сім’ї лікарів. Закінчила Бучацьку гімназію ім.В.М.Гнатюка із золотою медаллю та відзнакою «Королева Знань 2012-2013». Змалку захоплювалася біологією та українською літературою. Тому після закінчення школи, надихнувшись роботою батьків, вступила в Тернопільський Державний Медичний Університет ім.І.Я.Горбачевського. Але не витримавши й року без улюбленого художнього слова, вступила паралельно на заочне навчання в Тернопільський Національний Педагогічний Університет на факультет журналістики.

Поезія

Ще з дитинства намагалася кожну вільну хвилинку читати художню літературу та пробувати писати власні вірші. Захоплення було настільки сильним, що у свої двадцять вдалося видати авторську поетичну збірку «Carpe diem» (з лат. «лови момент»), опублікувати твори у 15 незалежних альманахах та взяти участь у численних конкурсах, фестивалях, акціях та поетичних вечорах. Зокрема, у 2015 році закінчила «І Зимову літературну школу» від ЦЛО та взяла участь у Міжнародному фестивалі «Форум видавців» у Львові.

Мистецька ініціатива «Арт-Двір»

Разом із групою креативних ініціативних людей, в ролі журналіста та редактора веб-сторінки, працюю над мистецькою ініціативою «Арт-Двір» у Бучачі, що стала новою точкою на культурній мапі країни. А також у 2015 році приєдналася в якості прес-секретаря до команди масштабного проекту «Літературний центр імені Агнона».

За останні п'ять років побувала в десяти країнах

Люблю подорожувати. За останні 5 років вдалося побувати в десяти країнах: Австрія, Італія, Ватикан, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Болгарія, Туреччина і Румунія. Обожнюю рок-фестивалі та велосипедні мандрівки.

Мрію завести домашню сову, проїхати автостопом усю Європу, а також в якості медичного волонтера відвідати Індію.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему