Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Груд 2017

Тетяна Безушко: "Щастя у тому, щоб залишатися собою"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Моє щастя в десяти пальчиках моїх дітей – там заховане моє серце, наповнене любов’ю до них та всього світу", – розповідає Тетяна Безушко.

24257776 1531553703593393 1561444743 n

Тетяна Безушко, смт. Ярмолинці Хмельницької області. Вчитель інформатики у Ярмолинецькому технологічному ліцеї. Закінчила Кам'янець-Подільський державний університет за напрямком «Практична психологія» та «Фізика.Інформатика». Мама в декреті.

Відкривати щось нове

Мої захоплення: книги, діти, батьки, друзі, родина, поезія, квіти, природа, гарна музика, чай, подорожі, кохання. Я люблю подорожувати і відкривати щось нове, хай воно буде на невідомій вулиці нашого містечка, чи десь у Львові, чи у Вінниці. А ця фотографія зроблена у селі Сутківці (неподалік від мого містечка), де залишилась одна така церква та розвалини замку.

Що таке щастя?

Щастя – відчувати себе потрібною і важливою для когось, та в першу чергу для себе самої. Моє щастя в десяти пальчиках моїх дітей – там заховане моє серце, наповнене любов’ю до них та всього світу.

Хто я? Щаслива мама

22366792 1478873645528066 4309716303353748968 n

Я — щаслива мама трьох дітей, інколи втомлена, інколи сердита, але завжди щаслива, бо, незважаючи на всі життєві складнощі, я зуміла їх виносити і народити. У мене день розпочинається із вологих поцілунків молодшої Яриночки, день освітлюється сонечком Владиком, а ніч приходить тоді, коли ми із старшою Настунею, читаємо книги і попиваємо чай на кухні. І у кожен момент, коли я відчуваю їхнє тепло, внюхуюсь у ніжні ложбинки, чи мягке волосячко, мене накриває тепла хвиля любові до моїх діток, до всього життя.

Кохана дружина й любима донька

Я — кохана дружина, і, можливо, мій чоловік не вміє казати гарних слів, а чи соромиться, я відчуваю його турботу та підтримку, коли діти хворіють, коли мені важко, коли просто хочеться закутатись у теплий плед і посумувати.

Я — любима донька, бо у голосі із телефоної трубки відчуваю спокій та любов, турботу та цікавість до всіх моїх досягнень, хоч і маленьких.

Письменниця і книжковий черв'як

Я — поетеса і письменниця, і хоч я ще не видала жодної книги, я маю можливість поспілкуватись із відомими та знаменитими на сторінках соціальних мереж, чогось навчитись у них, і я знаю, що обов'язково виграю свою улюблену “Коронацію слова”.  І може це буде не цього року, та я впевнена, що це буде. Бо я йду до того.

Я — книжковий черв'як, обожнюю кожну вільну хвилину відкривати для себе нові незвідані світи, які ховаються під книжкою палітуркою та насолоджуватись від цього.

Залишатися собою

Я — це Я, а моє щастя у тому, щоб залишатися собою, із своїми примхами та прикрощами, тарганами в голові та неймовірними мріями.

А може поділитись із вітром,

Цим щастям, безмежним як небо,

Як ранок — обійми дитячі,

Як вечір — чай-кава в горнятку?

Поділюсь із світом, із вітром...

Та вітер — гульвіса відомий,

Підхопить, як кульку, то щастя

І в хмарах сховає, прикриє

Собою, бо щастя — у небі,

Така ж диковинка, як в людях,

Не срібло та злото, то щастя

У людях, в долонях коханих,

У подиху вітру та кульці у хмарах,

У слові привітнім — то ЩАСТЯ моє.

 
Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему