Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Бер 2016

Тарас Ковальчук хоче відкрити свій бар на березі океану

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Тарас Ковальчук - герой  рубрики "Людина". "Моє захоплення - переходити кордони країн пішки, бо в цьому є своєрідна магія.", - розповідає  він.

Тарасу - 23 роки, він голова громадської організації «Вільний Форум». Проживає у місті Харкові. Хлопець полюбляє переходити кордони країн пішки, бо вважає, що в цьому є своєрідна магія. Захоплюється екстремальними заняттями (роуп/бангі джампінг, гірські лижі), а також бігом.

Як я не став юристом, або Постійний пошук

«Постійний пошук» - мабуть, саме так я можу охарактеризувати своє життя в двох словах. Комусь це здається дивним, хтось не сприймає такий стиль життя, часто чую, що треба бути впевненим у завтрашньому дні, міцно стояти на ногах. Для мене постійний саморозвиток і відкриття чогось нового і є моєю впевненістю у завтрашньому дні - я впевнений, що завтра я відкрию і дізнаюсь щось нове.

Мистецтво

В дитинстві мене захоплювала архітектура, і свого часу батьки зробили влучний вибір, віддавши мене вчитись у Ліцей мистецтв, де я провчився 9 років і закінчив художнє відділення. У випускних класах мене захопила поезія, багато писав і виступав у Харкові на літературних слемах та їздив на різні фестивалі, де брав участь у літературних сценах.

Громадська діяльність неймовірно вплинула на моє подальше життя

Студентське життя пов’язав із правом, вступивши до Національного Юридичного Університету на факультет міжнародних відносин. В університеті познайомився з друзями, з якими ми і досі разом, з якими ми сім’я. Студентське життя дає купу можливостей, головне ними користуватись, саме там я почав займатись громадською  діяльністю, і це неймовірно вплинуло на моє подальше життя.

8YgS5Q0vz38LXeI2VTXhDs

Рік подорожував

Після закінчення університету майже рік подорожував, потім вчився на it-курсах, закінчив інтенсиви з маркетингу, та photoshop.

Не шкодую про жодне своє рішення, бо якби я їх свого часу не прийняв, я б зараз не був тим, ким я є. Головне, як мені здається, ні про що не шкодувати. Мені це надає внутрішньої гармонії і сили постійно бути з позитивним настроєм і думками.

Омріяна тридцятка країн

Подорожі. Віддаюсь їм повністю і з головою, залишилось 2 країни і дійду до омріяної тридцятки країн, які я відвідав. Подорожую по-різному, як правило це пов’язано з молодіжними обмінами і тренінгами Erasmus+. Завдяки цій європейській програмі для молоді я побував у таких неймовірних країнах, як Норвегія, Грузія і Вірменія, та це не повний список всіх тих країн, які довелось побачити завдяки цій програмі. Наразі їжджу по Україні, розповідаю молоді про можливості цієї програми, мотивую брати учать і займатись саморозвитком.

zSejofVbyTg

Хочу відкрити свій бар на Кабо-Верде

Мрій насправді купа, великих і маленьких, близьких у часі і більш дальніх, але є одна, яка пов’язана з далекоглядними планами. Туди, ближче до старості хочу відкрити свій бар на Кабо-Верде, на березі океану, продавати холодні напої і дивитись на океан. Океан заспокоює і впорядковує думки, дивлячись на нього можна буде думати досхочу.

xpoBB2 N7KU

Поки що є два міста, в які би я переїхав жити

Харків. Живу цим містом, розумію його, бачивши купу інших міст, розумію, що Харків не відпускає. Хочеться вкладати в нього сили і душу. По секрету скажу, що поки що є два міста, в які би я переїхав жити, - Стамбул і Берлін. Берлін захоплює своєю мультикультурністю і простором, Стамбул - ви бачили Босфор? Коли побачите, ви самі все зрозумієте.

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему