Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Груд 2016

Світлана Рачинська вивчає мови, любить подорожувати і розмальовувати стіни в дитячих будинках

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Світлана Рачинська – героїня  рубрики «Людина». «Складно рецензувати власне життя, бо це, насправді, така короткометражна річ, але найяскравіші епізоди ще попереду!..)», – розповідає вона.

Світлані – 33 роки, м. Дубно. Економіст з художнім відхиленням. Вивчає іноземні мови. Займалась вільною боротьбою і поєднувала це з уроками «Шляхетних панянок».) Контрастна, любить подорожувати і розмальовувати стіни в дитячих будинках, романтична, але разом з тим захоплюється екстремальними видами спорту.))

Образотворчий період

Маленька вичурна дівчинка з великими жалісливими очима  прийшла у цей незбагненний світ. Пізнала його зором, слухом, а згодом, найпрекраснішим словом. Якщо хтось і тягне додому бездомного песика, носить молоко їжачкам, обмінює медові коржики на сухарі з житнього хліба і повен віри у своїх неповних п’ять, що врятує світ – то це вона!

15502799 1780844955516248 1866544912 o

Калейдоскоп юності

Школа шляхетних панянок, математичний клас гімназії, конкурси краси і цікавезні посиденьки довгими осінніми вечорами у бібліотеці, рукоділля, гра в шахи, знайомство з друкарською машиною, перші потуги в поезії, коли ще дівчатка вели чат за допомогою грубих товстих зошитів з ілюстраціями, фото і малюнками (аж не віриться!). Перші романтичні захоплення і розчарування. Фе, як старомодно!)

Мисливиця за враженнями

Велика вичурна дівчинка з широко відкритими очима пізнає Світ – подорожує!) Мисливиця за враженнями і емоціями чітко переконана, що скільки мов ти освоїв, стільки ж раз ти людина, а все набуте духовно – вічне.))

15537011 1780844368849640 2098316825 o

Кілька епізодів з фешенебельної і раритетної Італії!.. Країни, яку варто відкривати поступово. Гарячої, емоційної, виноградної модної, смачної, вражаючої, антикварної – це все про неї.)  Тільки тут ви можете купувати каву у одній і тій самій кав’ярні за різними цінами. Прохання італійською у два рази дешевше, як прохання англійською, навіть якщо ця кав’ярня на розі, і ти була там добрих два десятки разів.) Тільки тут темпераментна 68-річна синьйора за кермом дасть тобі безкоштовний майстер-клас з мови жестів, подарувавши незабутній екстрим і відчуття щастя, що вижив.) Тільки тут, де не має жодного сиротинця і жодної бездомної тваринки починаєш вірити, що хтось рятує цей світ...

Складно рецензувати власне життя, бо це, насправді, така короткометражна річ, але найяскравіші епізоди ще попереду!..)

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему