Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Трав 2017

Світлана Коровченко — офіціантка й філософ

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

«Я щаслива людина, бо заробляю на хліб абсолютно нетворчим способом — приношу людям їжу й прибираю столи. І за це, окрім грошей, маю ще й купу приємних емоцій, які трансформуються в творчу енергію, коли вночі після роботи сідаю за комп'ютер», — розповідає Світлана Коровченко — героїня рубрики «Людина».

Світлана Коровченко — офіціантка й філософ. Живе у Києві.

18120235 211176352717678_1814148820_o1

А звідки ти? З університетів

Історія мого народження і місць проживання вимагає втомлюючих пояснень, тому пропустимо її. Єдине — зараз мешкаю в Києві. У місті, де, на превеликий жаль, переважає російська мова. І мене через мою українськомовність часто запитують: «А звідки ти?». На що навчилась спокійно відповідати: з університетів.

З п'ятого курсу втекла до іншого вишу на «літературну творчість»

Мені пощастило спочатку навчатись в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на вчительку української мови-літератури й редакторку. Там було багато хороших викладачів, але ще більше педагогіки й редагування. На п'ятому році навчання зрозуміла, що шкіл і редакцій боюсь, як пекла, бо то системи творчого поневолення. Курсі на третьому начиталась книг Ніли Зборовської. Завдяки їй зрозуміла, що філософія, літературознавство й психологія — то любов на все життя. З п'ятого курсу втекла до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на «літературну творчість».

18159441 211176286051018_2043494520_o

Заробляю на хліб абсолютно нетворчим способом

Саме тут чи не вперше відчула себе щасливою людиною. Щастя — це відсутність примусу. Щастя — це можливість вільно писати про все, що тобі цікаво. Щастя — це можливість мати власний духовний простір. Ніколи не розуміла людей, які Слово продають за шматок хліба. Щоб мати хліб можна просто мати ремесло.

Я щаслива людина, бо заробляю на хліб абсолютно нетворчим способом — приношу людям їжу й прибираю столи. І за це, окрім грошей, маю ще й купу приємних емоцій, які трансформуються в творчу енергію, коли вночі після роботи сідаю за комп'ютер.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему