Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Груд 2011

Сергій Руженцев любить свободу, природу й пригоди

Читайте більше в рубриці Людина
 

Сергій Руженцев сьогодні – вільний журналіст, копірайтер, тренер з йоги, масажист, турист. Любить свободу, природу і пригоди. Найголовніше, що поки пережив – народження й оргазм. Попереду бачить ще дві важливі речі – батьківство й «наздогнати смерть».
Він упевнений, що орлиний розмах є у кожній людині, яка зуміє перебороти власні страхи, сумніви та насмілиться розкрити крила своєї мрії.
Вважає, що єдина справжня книга – це книга твого власного життя.
Для нього щастя і любов – природний стан.


Народився 26 квітня 1979 року. Живе в Києві. Мав досвід і в
будівництві, і охоронця, і менеджера з проектів PR-агентстві,
і головного редактора журналу…

 

«Я»

— Справа в тому, що я про себе взагалі не думаю в площині «любити-ненавидіти». Таким чином не має підстав для внутрішнього конфлікту. Скоріше можна сказати, що моє «я», як певний конгломерат тимчасових ідентифікацій, сприймає себе в різних проявах. А любов — це просто його природній стан. Так само, як природній стан увімкненої до електричного струму лампи — це світло.

 

Чотири речі

— Якщо найголовніші, то «народження», «оргазм»... Ще дві, сподіваюсь, пережити: «стати батьком» і «наздогнати смерть». Але про це мені немає що сказати.

skrut

 

Дитинство

— Мабуть, історія мого життя почалася відтоді, коли я втік з дитячого садка під час тихої години. Я не розумів навіщо мене змушують спати. Дочекався поки вихователі десь підуть, якось знайшов свій одяг, натягнув навиворіт шапку і пішов. Ми з батьками жили в Києві на Оболоні  — там прекрасні «пустельні краєвиди» були свого часу до початку інтенсивного будівництва. Хотів пізнати, що там за небокраєм, поки всі сплять. З того часу я люблю свободу, природу і пригоди.

halasana

 

Перед сном

— Як правило виконую певні вправи, які допомагають привести думки і тіло до ладу.

 

Чому щасливий

— Бо це природній стан.

x_70e79c01

 

Страх

— Не знаю, навіть. Страх — це комплексна реакція тіла на небезпеку. На даний момент нічого не боюся.

 

Непотрібні речі

— Лишилося ще трохи книжок у шафі, які я хочу перебрати і роздати знайомим.

 

Спільне між ним і коровою

— Я пас корів у дитинстві. Напевно, ми з коровою любимо молоко. :)

 

Погляд у небо

— Мало не щодня дивлюсь. Небо дає відчуття свободи, польоту. Якось у Криму ми з друзями піднялися на гірський хребет і там, в тумані, над прірвою, я побачив як орел розкрив свої крила і ловив потоки повітря. Його велич просто вкарбувалася у мою пам'ять. Можливо це буде занадто патетично звучати, але скажу: я впевнений, що орлиний розмах є у кожній людині, яка зуміє перебороти власні страхи, сумніви та насмілиться розкрити крила своєї мрії.

 

Нав’язливі думки

— Де б грошей узяти і набути досвіду, щоб реалізувати ті проекти, які я задумав.

x_08604053

 

Ом  і йога: особисте

— У ведичній традиції та в індуїзмі «Ом» - це мантра, звукова вібрація, перший прояв ще непроявленого Брахмана. Інакше кажучи – «душі світу», певного розумного початку Всесвіту. Можна сказати, що в кожному з нас є частка першоджерела, частка Бога. В певному сенсі людина носить в собі початок і кінець світу. Про це говорять фактично всі священні тексти. Таким чином, йогін (той що практикує йогу) мантрою "Ом" звертається до своєї суті. А ще, у фізиці «Ом» — це одиниця виміру електричного спротиву. Так що тут є можливість погратися словами і провести певні паралелі.

Скажімо так, це речі про які немає сенсу говорити зайве. В одному зі старовинних йогічних трактатів так і написано: «хай ця йога зберігається у таємниці, не варто її відкривати кожному». Наш розум побудований таким чином, що ми намагаємось усьому найти логічне обґрунтування. Але моделі, які будує розум — це всього-на-всього моделі, а не той об'єкт чи явище, яке вони описують. Є дещо за межами звичного для багатьох людей способу мислення та існування. Це певна тренувальна практика. Розповідати якісь теорії, містифікувати щось... не бачу потреби. Існує безліч книжок, фільмів, інструкторів які можуть відповісти на більшу частину питань стосовно йоги. Колись я теж щось знав і про йогу, і про «ом», і ще про якість екзотичні штуки. Але зараз я відчуваю всередині себе мовчання. Отак і проживаю - мовчки роблю свої справи і нічим не парюсь. :)

qwatar2

 

Мандрівки і пізнання давно забутих речей

— Ми з друзями ходимо, що називається «дикунами». Не те, щоб я вважав себе таким вже мандрівником, але останні роки регулярно ходжу в гори, вибираюся на природу.

Це найкращі періоди мого життя, бо походи дають більше, ніж приємні враження. Там я пізнав такі речі, які в соціумі вже давно забуті: це дружба, взаємодопомога, відповідальність, дисципліна.

Це не якісь там придумані слова. Ні, ти починаєш розуміти їх справжнє місце в твоєму житті.

Кожна мандрівка по своєму цікава, має свої труднощі.

Але все, що потрібно для долання перешкод знаходиться всередині нас — варто трішки пошукати в собі. Сили наші безмежні. Людина здатна на більше, ніж вона про себе думає.

Це дуже добре допомагають зрозуміти гори, зимовий похід і гарна компанія. Там просто немає можливості піддаватися слабкостям, як це можна зробити у комфортних умовах соціуму. Не потурбуєшся про ночівку та вогонь, замерзнеш.

Ти вчишся позбавлятися від зайвого. Бо зайві речі у поході надто обтяжливі. Якось у свої перші "вилазки" я взяв з собою американський посібник з виживання (за що мої товариші всю дорогу глузували з мене і треба сказати, справедливо) — було дуже зле і ця книжка важила чимало. Коли я почав на привалі читати ті поради, що там даються, то мені взагалі стало прикро. Бо таке враження, що людина, яка це писала, ніколи в житті не відходила від канцелярського стола і не ходила далі міського парку. Коротше кажучи, хороша книжка була для розпалу багаття...

От і виходить, що єдина справжня книга — це книга твого власного життя. Там весь наш досвід, всі наші поразки і перемоги. І ми пишемо її щодня.

 

Фото надані героєм публікації

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему