Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Трав 2016

Сергій Курбацький живе чаєм і китайською чайною церемонією

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Сергій Курбацький - герой рубрики «Людина» на народUA. Він цікавиться східною культурою, філософією, духовними практиками.

Сергій Курбацький, 24 роки,  проживає у місті Херсон.

Дитинство і море

До найяскравіших спогадів з дитинства Сергій відносить знайомство з морем на Арабатській Стрілці, у віці 4-х років. «Це словами не висловити. Я був приголомшений. Море – це могутня  та неосяжна сила природи. Вогонь можливо погасити водою, а от перебороти силу води – ніколи. Море було таке бурхливе, темно-синього кольору, хвилі піднімалися високо вверх та розбивалися об грізні скелі. Воно пінилося білою піною, викидало на берег різні водорослі, мушлі... Мені здавалося, що воно може поглинути весь світ і нас самих. Я був просто вражений. Ці спогади залишилися в моєму серці назавжди. Вони ніколи не втратять свої яскраві барви», - згадує він.

Китайська чайна церемонія - його хобі, робота та найглобальніший інтерес

Китайський чай та китайська чайна церемонія — одночасно його хобі, робота та найглобальніший інтерес. Він цікавиться східною культурою, філософією, духовними практиками, медитаціями.

У вільний час намагається приділяти тренуванням в традиційному китайському Ушу і Цигун. «У здоровому тілі – здоровий дух. Крім того, духові так само потрібно приділяти уваги, як і тілу зокрема. Цим я і займаюся, і почуваюся чудово» - каже Сергій. Проститутки Кемерово

«Усе змінюється»

«Існування чогось незмінного та постійного – це ілюзія. Все навколо рухається, змінюється та перетікає, в тому числі і ти сам. Крім того, свобода не в різних напрямках, вона в можливості займатися тими небагатьма речима, якими хоче твій дух», - вважає він.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему