Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Бер 2014

Сашко Муренко - кавоман

Читайте більше в рубриці Людина
 

Сашко Муренко, 28-річний житель міста Черкаси, батько двох дітей, знайшов своє хобі у…. каві. “Кава – це такий напій, який завжди повинен бути готовий. Якщо ти очікуєш каву, значить вона або ще не готова, або вже псується. Кава, на відміну від чаю, який можна заварювати навіть тричі, вимагає чесного, щирого відношення “зараз, або вже не треба”, - каже Сашко. Чай – це процес, тоді як кава – це момент та процес.

Гурман у виборі кави

Себе я вважаю гурманом у виборі кави. Здійснюючи закупівлю кави, я орієнтуюсь не на популярність чи розрекламованість, для мене найголовніше – це смак. Нові виробники пропонують нові, яскравіші, більш насичені смаки. Наразі я доставляю каву у найбільш популярні кав’ярні Черкас. Інколи люди телефонують прохаючи окремо замовити їм каву, щоб насолоджуватись вдома. Для мене це найкраща рекомендація. Кавовою справою я почав займатися, коли придбав першу кавоварку - близько п’яти років тому. Наразі я віддаю перевагу кавовим еспресо сумішам, арабіка з робустою, у різних співвідношеннях, яка буває з шоколадним відтінком та легким присмаком гіркоти опісля. Найкращим представником на українському ринку є італійська марка Lavazza.

 

kava

 

Ідеально каву пити о 10.30

Найкраще каву пити між 9:30 та 11:30 ранку. Найідеальніше - о 10:30. Гормон кортізол, який взаємодіє з кофеїном і несе відповідальність за внутрішні години організму, найкраще спрацьовує якраз о 10:30. Тим, хто звик прокидатися рано - десь о 7-9 ранку - та пити каву, пощастило менше. Таким людям поступово доводиться збільшувати дозу кофеїну, що загрожує нервовим зривом.

 

Світ не настільки поганий, поки у ньому є кава

Ось ти прокидаєшся одного темного ранку, на вулиці слякоть, ти не виспався і все жахливо. Однак ти бредеш до кавоварки, мелеш зерна, вдихаючи їх аромат і настрій починає покращуватись. Потім п’єш свіжомелену каву і… і здається, що світ не такий вже й поганий, починає прокидатися позитив і ти готовий підкорювати нові вершини. Тому цей світ не настільки поганий, поки у ньому є кава.

 

 

Фото з сайту raketacoffee.com.ua

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему