Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Трав 2016

Руслана Дуркота любить робити людей красивими

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Руслана Дуркота - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Любить робити інших людей красивими та бачити на їхніх обличчях радість, щастя та вдячність.

Руслана Дуркота, 22 роки, проживає у Закарпатській області, в с. Лінці. Руслана навчається на психолога. Наразі в пошуках роботи.

Дитинство і любов до тварин

Руслана розказує, що в дитинстві була дуже тихою і спокійною дівчинкою, але яка не любила ходити в дитячий садок. Також у дитинстві вона дуже любила домашніх тваринок. Цю любов вона зберегла й тепер.

— Тваринки - це добродушні створіння. Вони ніколи без причини не причиняють зла, не ображають, не скривдять, якщо тільки ти сам не даси приводу. Вони щирі та люблячі. Чого не скажеш про деяких людей. Кажуть, що поговоривши з деякими людьми, починаєш більше цінувати та любити собак, ніж їх. Мабуть, так і є.

Музика як знеболювальне

Обожнює музику: слухати її, насолоджуватись нею. «Іноді музика може бути бинтом або знеболюючим для живих ран», - каже Руслана.

Психолог і манікюрниця

Вона себе вважає досить принциповою, педантичною людиною, яка на все має свою власну точку зору.

Захоплюється, звичайно, психологією, також інколи вишиває для себе.

Крім того, у Руслани є освіта манікюрниці-педикюрниці. Любить робити інших людей красивими та бачити на їхніх обличчях радість, щастя та вдячність.

Дівчина полюбляє смачно поїсти, та й сама добре готує. У сім’ї її кулінарні звершення цінують понад усе.

Головне у житті - любов

«Вважаю, що головне в житті - це сім’я, діти, любов, підтримка та розуміння. Важко бути щасливим без цих складових у наш час, та й взагалі важко це отримати, адже за гроші такі речі не купиш», - переконана вона.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему