Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лют 2020

Руслан Трач: "Просто береш і здійснюєш свої божевільні мрії"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Я стараюся не знехтувати цим неймовірним даром – можливістю жити. Саме це і є основою для того, щоб мати можливість бути щасливим", – розповідає Руслан Трач – герой Щастя на НародUA.

Життя – це короткочасний дар, дар бути

Screenshot 3

Трач Руслан Вікторович. Коли мене питають, хто я є, я наперед усім відповідаю, що я Гуцул. Гори і культура гірських народів виховують і формують мене. Вже потім я фотограф і віцепрезедент бойового мистецтва Хорс. Мені сорок і ще там пару років, які я забуваю рахувати. І, як і кожна людина в цьому світі, я стараюся не знехтувати цим неймовірним даром – можливістю жити. Саме це, на мою думку, і є основою для того, щоб мати можливість бути щасливим. Знати, що життя – це короткочасний дар, не покарання, не випробування, не непорозуміння перед вічним блаженством, а дар бути. Коли ми це усвідомлюємо, то навряд чи будемо так активно використовувати власне життя для пошуку нещастя.

Зустріч сходу сонця

Screenshot 4

В мене насправді неоднозначне ставлення до щастя. Мені здається, що можна помилитися, прагнучи якомога більше щастя. Це яскраве і дуже сильне почуття. Можна постаратися і за допомогою певних психотехнік  збільшити кількість щасливих миттєвостей у своєму житті. Як показує досвід, людина швидко виснажується і ніби вигорає емоційно, починається спад у деперсію. Тож для мене набагато важливішим є мій буденний звичайний стан, в якому я проживаю 99 процентів свого життя. От піднімати його якісно потрохи – не тільки можливо, а й потрібно. Неважливо, від чого ти отримуєш своє щастя, а важливо, як ти жиєш в проміжку між цими митями щастя. Піднімаючи свій рівень буденності на більш радісний рівень, ми зможемо набагато легше переживати стани щастя.

Наприклад, зараз я можу без особливої шкоди для свого емоційного стану раз у день переживати відчуття щастя і неймовірного захоплення. Для мене це є зустріч сонця. Дивовижний процес. Щоб найкраще його зустріти, я піднімаюся високо в гори. Шлях займає від години до трьох, і там на якийсь короткий час ти маєш шанс потрапити в дивовижний світ – такий яскравий і фантастичний, що здається нереальним. Це настільки захоплююче видовище, що отриманого від нього натхнення може вистачити на день гарної роботи. Бачити день, що народжується, мати можливість тренуватися в такому оточенні – то є щастя.

Я щасливий, коли моя робота подобається людям

Screenshot 2

Таких миттєвостей в моєму житті багато. Я щасливий, коли моя робота подобається людям, коли вона здатна вплинути на їхнє життя, змінити його на краще. Це також неймовірне щастя, бо дарує відчуття недаремності власного існування. Я щасливий, коли щось твориться нове в моїх руках, коли чомусь новому вчуся, коли вдається втілити ідеї в життя.  І є багато маленьких радостей,  якими наповнюєш життя – дозволяєш собі робити безглузді речі, але ті, які хочеш ти. Не питаєш себе «а скільки за це заплатять, а чи допоможе це тобі прогодувати свою родину, а кому це взагалі потрібно?». Просто береш і здійснюєш свої божевільні мрії. А тоді вже можна і зайнятися насущними справами з радістю і задоволенням від життя.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему