Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Квіт 2016

Павло Петрук: «Я б не вижив, якби не знайомство з собою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Павло Петрук - герой рубрики "Людина". "Моє виховання дозволило не вбити в мені дослідника, який є в кожній людині від народження. Дитячі ігри - чистої води дослідження, експерименти, тестування і перевірка власних теорій", - розповідає він.

Павлові - 24 роки, він родом із Тернопільщини, останні 8 років живе у Львові. Закінчив НУ"ЛП", за освітою та професією - хімік, інженер-технолог. "Цікавлюсь хімією, генетикою і психологією. Відвідую музичні фестивалі. Люблю музику, фотографувати і дискутувати", - зазначає він.

''Я б не вижив, якби не знайомство з собою'' 

Дослідник, який є в кожній людині

Дитинство. Не думаю, що воно закінчилось у мене, і переконаний, що це корисно. Але як би там не було, почалось воно 24 роки назад.

Мені пощастило з батьками, я вдячний їм за саме таке виховання, яке дозволило не вбити в мені дослідника, який є в кожній людині від народження. Дитячі ігри - чистої води дослідження, експерименти, тестування і перевірка власних теорій.

Я намагався схрестити кульбабу і алюмінієвий дріт

Таким займався і я. Намагався схрестити кульбабу і алюмінієвий дріт, проводив хробакам пришвидшений курс еволюції з генними модифікаціями (тепер розумію, що це було маринування оцтом, сіллю і перцем з надією, що вони виживуть), і думав, що я першовідкривач здатності пластиліну горіти.

6mkk0J2jw-I

Ігри з вогнем

В школі з'явися доступ до хімікатів і почались ігри з вогнем. Так це трансформувалось в любов до піротехнічної справи, а надалі - до хімії.

Звісно, вибір професії для освоєння був очевидним.

Львівська політехніка люб'язно надала доступ до просторих лабораторій, двоповерхових складів з реактивами, і людей, які діляться інформацією, що з чим, як і з яким результатом та за яким принципом взаємодіє.

Про таке в дитинстві я не міг і мріяти.

Вибір інституту мене задовільняв і навчання не здавалось складним.

sIkEBokV bM

Переробка акумуляторів та приготування екстрактів з рослин

Та й роботу було нескладно знайти.

Спершу займався біля Львова переробкою акумуляторів. Діставав з них шкідливі для екології і потрібні для виготовлення нових акумуляторів компоненти.

Тепер займаюсь приготуванням екстрактів з рослин.

Як розумієте, хімія - то моє основне захоплення.

Коли фотографія викликає мурашки

 Але також багато задоволення отримую від фотографування. В цій справі є щось невловимо привабливе. Коли вдається зробити кадр, який починає жити своїм життям, самому писати собі передісторію і подальший сюжет розвитку. Це відчуття безцінне. Неймовірно, коли демонстрація однієї фотографії викликає мурашки в людини і перехоплює подих.

Любов до музики не потребує пояснень

Ще два захоплення - музика та психологія. Любов до музики не потребує пояснень, бо близька майже кожному.

aPxj22RMv8

Кожна людина представляє собою унікальну головоломку

Психологія не користується такою популярністю. Дивовижна наука про розуміння принципів роботи мозку, причинно-наслідкові зв'язки та нейролінгвістичні механізми. Розуміння цього дає серйозну перевагу в будь-якій сфері.

І жити з цими знаннями стає цікавіше. Тоді кожна людина представляє собою унікальну головоломку. Її розгадування - суцільна насолода. Особливо, коли твої прогнози співпадають з реальністю, або коли поспілкувавшись з людиною 30 хвилин, без помилок розповідаєш їй про її ж дитинство, батьків та атмосферу в сім'ї. З цими знаннями ти завжди на крок попереду.

m2TKUh E1KE

І мріяти не доводиться

Ще одне захоплення - генетика, але я її лише розпочав пізнавати, тому багато не розповім.

Коли вмієш захоплюватись по-дитячому, і маєш волю захоплюватись всім, чим забажаєш (а це може кожен), тоді і мріяти не доводиться. Думаю, в мріях немає сенсу. Краще мати ціль, роздобути знань як її досягти - і рухатись в її напрямку.

А мріяти, бажати, хотіти, фантазувати - не продуктивно. Я так думаю.

 

Фото надану героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему