Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лют 2015

Ольга Курська і притулок для собак

Читайте більше в рубриці Людина
 

У черкащанки Олі Курської ще з дитинства неймовірна любов до тварин. Білі та пухнасті, колючі й трохи дикі... Дівчина любить кожного! Проте найбільш прихильна вона до собак.

- Скажи, будь-ласка, чи знайшла якась тваринка свій дім під одним дахом з тобою?

- Так, звісно! Уже 13 років зі мною живе мій улюблений песик Хвостик.

- Наскільки я знаю, ти займаєшся волонтерством і допомагаєш черкаським бездомним собачкам. Як довго ти у сфері такого роду волонтерства та що входить у твої обов'язки?

- Так, дійсно, з літа минулого року я стараюся активно допомагати братам нашим меншим у місцевому притулку. Допомагаю сама і залучаю громадськість. Адже вони беззахисні і потребують нашої допомоги, а особливо - в цей нелегкий для них час, взимку.

- Розкажи, як прості черкащани можуть долучитися до вас і допомогти собачкам.

- Насправді не так це і важко. Допомога буває різною: можна допомагати коштами на корм, можна речами. Та якщо ви не маєте такої можливості, то просто прийдіть до них в гості і подаруйте трошки своєї любові маленькій істотці.

 

fhgd

 

За словами Олі, у притулку дуже багато тварин, яким дійсно потрібна домівка. Своє ім'я у притулку отримала кожна собачка.

 

- Олю, ти - доволі частий гість у притулку, чи вдалося запам'ятати хоча б половину імен?

- Насправді близько 300 всіх імен я не запам'ятовую, а тому іноді даю їм свої прізвиська. Саме так і з'явилася відома собака-обнімака. Щоразу, коли хтось до неї підходить, вона перевертається на спинку і підставляє животик, щоб її почухали. Також є Бурьонка, це її справжнє ім'я. Вона товстенька дворняжка, яка щоразу, коли я підходжу, крутить своєю округлою талією. Всіх їх хочеться обнять і поцілувать, а ще більше хочеться, щоб кожна з них знайшла свій дім.

 

А подарувати новий дім та щасливу родину песику може кожен із вас, дорогі читачі. Усі ми знаємо, де знаходиться, принаймні, один собачий притулок у нашому місті, та чи бували ми там хоча б раз? Чи цікавилися ми життям цих бездомних тваринок та умовами, в яких воно проходить?

 

Якщо ні, раджу обов'язково зробити це. Адже не можна передати словами відчуття від того, коли ви маєте такого вірного друга. Навіть ваш маленький внесок, навіть та краплинка стане дуже цінною для когось, кому ви подаруєте її.

Тож не будьте байдужими і разом ми зробимо цей світ кращим!

 

 

Фото надані автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему