Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Січ 2017

Олеся Галятовська – візажист, модель, хостес та історик

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Олеся Галятовська – героїня рубрики «Людина». «Припиніть просто мріяти, а втілюйте свої мрії в реальність!» – говорить дівчина.

Олесі – 20 років.  Візажист, модель, хостес  та ...історик. Народилась і живе у Львові, зараз закінчує Львівську Політехніку, за фахом – екскурсовод. Хоч не планує працювати за спеціальністю, але рада, що саме там навчається. Пробувала себе на різних роботах, в різних заняттях, але, на щастя знайшла те, чим справді хоче займатись.

Модельні школи, викладання основ позування, курси візажу

Ще школяркою закінчила модельні школи, працювати почала в 11-му класі (викладачем основ позування), і  з того часу – вся в роботі. Чомусь після школи мені здавалась, що аби бути успішним та фінансово незалежним, головне працювати на багатьох роботах з ранку до ночі (що я і робила) . Лише через 3 роки я зрозуміла, що головне, аби робота приносила задоволення. Не дарма ж сказано, що  хороша робота – це добре оплачуване хобі.  На 1 курсі навчання закінчила курси візажу. Чомусь тоді я дуже боялась афішувати своє захоплення, боялась показувати свої роботи, аби не отримати шквал критики. Мабуть, це так бояться всі люди, котрі починають займатись новою справою…

1nS-qsQ5c4YOgiDMdkp1EsT7AbzIsXzzs

Насичене життя: танці в ансамблі, участь у показах дизайнерів, зйомки в кліпах, кілька робіт

Спершу практикувалась в театрі (а це насправді було дуже важко, коли потрібно повністю переробити макіяж за 5-6 хвилин), потім робила безкоштовний макіяж для фотозйомок, для стоків   і т.д.  Окрім макіяжу тоді я ще танцювала у ансамблі, брала участь у відкритті стадіону «Арена – Львів», у показах різних дизайнерів, знімалась у кліпах Руслани, до 3 курсу працювала на кількох роботах і  т.д,  словом – життя тоді було насиченим. На щастя, зараз мені вдалось «відфільтрувати» те, чим я тоді займалась. Я перестала бігати з однієї роботи на іншу, а повністю віддалась лише тим справам, які мені подобаються.

I6qxRikyI8U

xkYZf5XQhAg

«3 в 1» - модель, візажист, перукар =)

 Зараз я займаюсь візажем, цікавлюсь зачісками, відвідую семінари, майстер-класи. Вважаю, що інколи потрібно «переключитись» з однієї роботи на іншу, тому  паралельно працюю хостес (інколи вдається навіть поєднувати хостес+візаж на одному заході). Робота хостес нелегка, але дуже цікава. За час роботи на різних фестивалях познайомилась із Святославом Вакарчком, Джамалою, Ніно Катамадзе, Юрієм Горбуновим, Катериною Осадчою, Русланою, Машею Єфросініною, Віталієм Кличко і багатьма іншими зірками. (звичайно, зі всіма сфотографувалась =).) Насправді,  -  кайф працювати в такому оточенні, тому навіть не можу назвати це роботою. Задля релаксу, досі беру участь у зйомках каталогів відомих львівських дизайнерів (та й фотографам вигідно, адже я за їхніми словами «3 в 1» - модель, візажист, перукар)=)

Ааа, і ще брала участь у кількох конкурсах краси, але дуже швидко в них розчарувалась.

GHbM0rWvGwg

Втілювати мрії в реальність

Не дуже розумію, коли люди пишуть чи то розповідають про свої мрії.. Взагалі, слово «мрія» для мене означає щось дуже нереальне, недосяжне і нездійсненне. Правильно хтось сказав – ми вважаємо мрією всього життя те, що можна зробити максимум за два тижні. Правильніше було б казати – мої плани, моя мета. Не мріяти, а чітко планувати що тобі потрібно для досягнення мети, і продумати яким чином це можна зробити. (P.S – я б сама до цього не додумалась, це мене чоловік навчив.).

wp1BtWGL4hg

А планів у мене багато… найперше, це відкриття власної студії краси «B – room» (відкриття планую весною, наперед запрошую всіх). І студія ця буде не простою, але поки не буду відкривати всі таємниці. Наступне – запуск нового проекту з продажу професійної косметики. Досить довго я до нього готувалась, підбирала лише ті продукти, які зараз актуальні і які підійдуть усім дівчатам (зараз тривають останні приготування, старт вже  скоро).  Планую записатись десь в зал чи то на  плавання     (бо ж танцювати перестала, бігати з однієї роботи на іншу – теж, тому треба якось себе «відновити»). Ну і ще – цього року я обов’язково  відвідаю  Венецію чи то Будапешт (в ідеалі, звичайно, ж і одне, і друге, і ще в Індію планую потрапити).

Тому, припиніть просто мріяти, а втілюйте свої мрії в реальність!

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему