Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Бер 2018

Олена Сослюк та її хіт-парад синонімів щастя

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Розуміння - це інший вимір сприйняття, коли не потрібні слова і роз’яснення, коли все знаходиться на рівні внутрішніх коливань та імпульсів. Отримавши такі відчуття, таке розуміння, людина почувається щасливою", – розповідає Олена Сослюк.

Величезні заводи притягували і лякали водночас

Я – справжня українка!

Я  народилась, зростала і живу на схилах могутнього Дніпра. Моя маленька батьківщина поєднує в собі волелюбну славу запорізьких козаків та монументальну спадщину періоду індустріалізації. Я дуже люблю своє місто – Запоріжжя, люблю Хортицю і Дніпро.

Народилась я влітку 1989 року в самісінькому промисловому серці нашого міста. Мене з дитинства дивували ці величезні заводи: притягували і лякали водночас. Зрозуміло, що моє життя пов’язане з промисловістю, на одному з запорізьких підприємств я займаюся стандартизацією та сертифікацією.

Управлінець, стандартизатор, фантазерка

І, хоча, за освітою я управлінець, за професією - стандартизатор, за покликом душі - я фантазерка. Саме звідсіля виникли мої перші вірші і твори. Натхнення я не шукаю, воно мене знаходить у мелодіях та емоціях. Ще змалку я люблю музику і літературу. Також захоплююся історією та географією, які є для мене найкращим релаксом.

Я оптимістка, трішки перфекціоністка, я люблю життя і я щаслива!

29258159 1625315164214669 7302154829445464064 n-1

Що таке щастя?

Щастя – коли тебе розуміють

Серед безлічі речей, почуттів та емоцій, яки ми асоціюємо з відчуттям щастя, найбільше – це коли тебе розуміють. Сьогодення нам диктує ритм, який не завжди залишає нам час на довгі роздуми чи пояснення, тому розуміння стає справжнім щастям. Адже можна мати престижну роботу, родину, друзів і безліч знайомих та при цьому залишатися нещасливим, незрозумілим.

Нерозуміння пригнічує так само, як і самотність або ще сильніше. Коли ж люди, які тебе оточують, ще й розуміють тебе – не страшні ніякі неприємності чи проблеми.

Завдяки розумінню знаходяться відповіді на будь-які питання, вирішуються проблеми. Завдяки розумінню вибудовуються найміцніші союзи, винаходяться геніальні речі, долаються надзвичайні перешкоди. Розуміння дарує відчуття впевненості і гармонії, а ці відчуття не на останніх сходинках у хіт-параді синонімів щастя.

Як синонім щастя, розуміння постає не лише в своєму матеріалістичному значенні, а більше саме в духовному. Це інший вимір сприйняття, коли не потрібні слова і роз’яснення, коли все знаходиться на рівні внутрішніх коливань та імпульсів. Отримавши такі відчуття, таке розуміння, людина почувається щасливою.        

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему