Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Груд 2016

Олена Ліхтенштейн любить каву, спорт, сон і книги

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Олена Ліхтенштейн – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Займається філологією та компаративістикою. Обожнює спати, куховарити та займатися спортом.

Олена Ліхтенштейн, 20 років, проживає у місті Київ. Не може жити без книг. Вишиває.

Компаративістика, книги, мови

Займається філологією та компаративістикою. Обожнює іноземні мови. Наразі вивчає італійську. Любить читати. «Вони – їжа для мозку», - каже вона. Вважає, що без книг неможливо повноцінно розвиватися.

Улюблені хобі – в’язання, вишивання та пошиття.

Вільний час любить проводити з цікавою книжкою у руках. Крім того, обожнює спати, куховарити та займатися спортом.

Насолоду також отримує від проведеного часу з друзям. «Я вважаю, що у всьому має бути золота середина. У всьому: навчання, робота, відносини. Усе має бути в міру. З друзями я заряджаюсь енергією, позитивом та новими думками. Мабуть, в мене чудові друзі» - розказує Олена.

Кавоманка

Щодо звичок та речей, які характеризують її як людину вона відносить любов до кави. Вважає себе кавоманкою. Любить відвідувати заклади, щоб попити смачної кави.

Безпритульні котики

«З дитинства мені пригадалося, як я гладила безпритульних котиків. Відповідно, це моє добре діяння не лишилося без наслідків. Невдовзі я хворіла лишаєм. Але все ж таки в цьому є і позитивна сторона», - говорить Олена.

Зрада

«Зрада близьких людей – найважливіший та найскладніший етап кожної людини. У мене він теж був. Цей етап вчить нас багато чому та ліпить з нас ту людину, якою маємо стати та бути в майбутньому. Ніщо не трапляється просто так. Усе має свій час та призначення», - переконана вона.

Історія про банк

Щодо історій з життя Олені пригадалася наступна: «Ситуація з банком. Дзвонила до них і сварилася, що кудись поділися мої гроші. Та ще й паролі змінив хтось, хоча картки були в мене. Вони мені прислали виписки всіх витрат. Я кричала і казала, що у них щось з системою. Працівники вже кинули слухавку. Не витримали. А через півгодини до мене дійшло, що я переплутала картки. І все правильно вони кажуть. Я з тієї карти, де немає грошей, намагалася їх зняти, однак вони були на іншій карті. А я протяг 40 хвилин не могла зрозуміти, що не тут так. І смішно, і грішно. Шкода людей, мабуть, я їм настрій зіпсула в той день. Усе ж таки подзвонила і вибачилась».

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему