Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Трав 2016

Олена Юрчук: «Задоволення можна отримати від усього»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Олена Юрчук - героїня рубрики «Людина» на Народ UA. «Я завжди була впевнена, що якщо пригнути з розбігу, то моя тінь ніколи мене не наздожене», - розповідає вона.

Олена Юрчук, 23 роки, проживає у місті Полтава. Олена – студентка-архітектор. Наразі займається написанням диплома.

Дитинство і тінь

«Я завжди була впевнена, що  якщо пригнути з розбігу, то моя тінь ніколи мене не наздожене. Я в це свято вірила, але згодом я дізналася, що наша тінь має вагу і від неї від’єднатися нереально», - згадує вона дитинство.

«Люди приходять у твоє життя і покидають його. Важливо те, що вони тобі дали або навчили»

«Я вважаю, що в моєму житті сталося дуже багато подій, в яких багато людей відігравали свої важливі ролі задля того особистісного становлення або ж навпаки. Недавно в мене був переломний момент в житті, але, слава Богу, я справилася. Люди приходять у твоє життя та покидають його. Важливо те, що вони тобі дали або навчили», - зазначає Олена.

Людина творча, а отже непостійна

«Я людина творча, а отже непостійна. Віддаюся емоціям, тільки вони керують моєю поведінкою та вчинками», - розповідає вона.

Одні з кращих моментів життя Олени пов’язані з дорогими їй людьми, яких вона надзвичайно цінує та шанує. У важкі хвилини вони були поруч, підтримували та підбадьорювали її завжди. Також вона намагається багато подорожувати, побувати всюди, де заманеться, тому що вважає, що життя – коротке. "І люди не мають тратити свої хвилини на безглузді справи", - каже дівчина.

Задоволення можна отримати від всього

Раніше Олена вважала, що її головне уподобання - це малювання. "Напевно, був вплив суспільства, хоча у цю справу я не поринаю з головою", - говорить вона. Наразі вона ще не зробила свій остаточний вибір.

Олена переконана, що сенс життя в насолоді: «Задоволення можна отримати від всього, якщо правильно настроїтись: від співу пташок, запаху квітів, легкого вітерця, променів сонця, смачної кави або ж шматка тортика тощо. В цих дрібницях я шукаю свою нірвану».

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему