Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лип 2016

Олена Галунець хоче повернути класику в сучасну поезію

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Олена Галунець – героїня рубрики «Людина». «Я думаю, якби в мене була купа вільного часу, то я би писала набагато гірші твори», – розповідає вона.

Олена Галунець – харківська поетеса, 26 років.

У 12 років склеювала з аркушів такий собі "самвидав"

Про творче поривання та мрію.

У дитячі та університетські роки розписувала ручку та декілька віршів від того народилися. Завжди мріяла, щоб світ побачив книжку, у якій би були надруковані мої твори. У 12 років склеювала з аркушів такий собі "самвидав", записувала туди казочки й віршики. До речі, ця книжечка збереглася, як нагадування про мрію, у якої просто немає іншого виходу, як швиденько збутися. Але справді захопилася римуванням зовсім нещодавно (навесні 2016 року). За три місяці написала 20 творів переважно інтимної та філософської лірики, є в моєму доробку також байка та два сонети. У багатьох віршах можна прослідкувати казкові та міфічні мотиви.

oIDo3o3Oc5M jGA13LxzC8

Вірші для тих, кому хочеться повернути класику в сучасну українську поезію

Про харківське поетичне життя.

Мені пощастило народитися й жити в Харкові, оскільки саме це місто дає змогу реалізуватися талановитим людям. Тут проходить велика кількість незабутніх подій та цікавих творчих заходів. Один з таких заходів відбувся у травні цього року – це  поетичний вечір у рамках "Букфесту", і мені пощастило на ньому виступити перед слухачами із чотирма власними творами: "Вдома", "Байка про дурненьких", "Журавлиний плач", "Місячний щоденник". Ці вірші різні за тематикою та ідейним спрямуванням, але об'єднує їх те, що вони далекі від постмодерного стилю, вони для тих, кому хочеться повернути класику в сучасну українську поезію.

bFSFWKGbER4

Якби в мене була купа вільного часу, то я би писала набагато гірші твори

Про натхнення.

Багатьох поетів питають про те, що (чи хто) їх надихає. Так ось… У мене є муз, йому рік із хвостиком, і це мій синочок Богданчик. Він майже не залишає мені часу для написання поезії, але коли він таки дає мамі можливість поринути у творчу нірвану, то вірші виходять чудові. Я думаю, якби в мене була купа вільного часу, то я би писала набагато гірші твори.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему