Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Бер 2012

Олег Винник підкорив своїм співом Європу

Читайте більше в рубриці Людина
 

Зараз він підкорює Україну. Олег Винник - співак, композитор, автор текстів пісень. Більше відомий в країнах Європи  (Німеччина, Австрія, Швейцарія), де його знають під сценічним ім'ям OLEGG як виконавця головних ролей найпопулярніших мюзиклів. Проте останнім часом співак доволі активно освоює простори українського шоу-бізнесу. НародUA спілкувався із Олегом Винником про ностальгію за рідним краєм, новий україномовний альбом та... реставрування антикварних меблів.


283473 2250543823576_1247665378_2780648_4793041_n


Народився я на Черкащині у невеличкому, мальовничому селі Кам'янського району. У зв'язку зі щільним гастрольним графіком вдома буваю досить не часто - два-три рази на рік. Але намагаюся, якщо випадає вільний час, обов'язково навідати батьків і свою родину.

 

Черкаський хор - це була моя молодість, як творча, так і життєва. Спогади лише приємні. Мені довелося співпрацювати з такими видатними особистостями як Народна артистка України Ольга Павловська, Заслужений артист України Олександр Стадник, Заслужена артистка України Євгенія Крикун, Тетяна Іванова, Людмила Йосипова... Для мене, двадцятирічного молодого соліста видатного народного колективу, це був великий досвід. З повагою та подякою згадую ті імена та часи.

 

Я граю на гітарі, фортепіано, деяких духових інструментах. Останнім часом, на жаль, сольна кар'єра не дає можливості присвячувати себе інструментальній музиці, свої навички використовую при аранжуванні власних пісень.

 

Звичайно, почуття ностальгії притаманне мені – як і кожній людині, що шанує та поважає свій рід і свій край. Я віддав багато років і тяжкої праці там, за кордоном, щоб зараз мати можливість частіше бувати в Україні та співати власні пісні своїм співвітчизникам.

 

Українська мова – мова, якою я спілкуюся в житті. При написанні пісень я не надаю перевагу жодній мові – пишу мовою на якій народжується пісня – українською, німецькою, російською. Але хочу зазначити, що пісень українських у мене набагато більше, ніж будь-яких. Найближчим часом планується випуск україномовного альбому – сподіваюся, слухачам та моїм прихильникам він буде до вподоби.

 

Люблю робити будь-що своїми руками. Спеціально ніколи цьому не вчився – але власноруч зроблена шафа та кухонні стільці – моя гордість. Я взагалі вважаю, що чоловік, ким би за фахом він не був, має вміти робити елементарні чоловічі справи – щось відремонтувати, забити цвяха тощо. Я до цього процесу підхожу творчо – наприклад, мені подобається реставрувати антикварні меблі.

 

Досьє


111 copy


Олег Винник музичну кар'єру розпочав ще в підлітковому віці в якості гітариста вокально-інструментального ансамблю. Першим місцем роботи випускника диригентсько-хорового відділення Канівського училища культури та мистецтв став Черкаський народний хор. Саме разом із цим колективом Винник побував на гастролях у Німеччині. Потім у нагоді стали культурні зв'язки між українським Каневом та німецьким Фірзеном (Viersen). В рамках програми культурного обміну Олег проходить стажування в Німеччині, в ході якої отримує пропозицію Люнебургського театру із Нижньої Саксонії, де продовжує кар'єру, виконуючи партії в опері «Toska» і опереті «Paganini». Далі - два роки навчання у Гамбурзі під пильним керівництвом викладача вокалу Джона Лемана,  а також перші спроби в жанрі мюзиклу. Спочатку були ролі Люченціо («Kiss me Kate» (1999-2001), Фебуса і Клопена («Der Glöckner von Notre Dame» (2001-2002).

 

LesMiserables 10

 

Та чи не найважливішою стала роль у мюзиклі «Знедолені» («Les miserables») за однойменним романом Віктора Гюго. 30-річний Олег Винник зіграв роль Жана Вальжана (Jean Valjean) - героя, якому на початку мюзиклу 46, а у фіналі - за 80 років. Наступною важливою роллю стала роль Чорного принца – Смерті (Der Tod)  у мюзиклі «Елізабет» («Elisabeth»).

 

fanka5

 

Глядачами мюзиклів, в яких Винник грав головні ролі, були Кріс де Бург (Chris de Burgh), Софі Лорен (Sophia Loren), Джина Лоллобриджида (Gina Lollobrigida), Орнелла Муті (Ornella Muti), музиканти гурту «Scorpions», відомі європейські політики, спортсмени та зірки шоу-бізнесу. Також співак брав участь у закритій світській вечірці на запрошення канцлера Німеччини Ангели Меркель (Angela Merkel). Останнім часом Олег Винник сконцентрувався на сольній кар'єрі.  У грудні минулого року він презентував в Україні свій сольний альбом «Ангел».

 

До речі, послухати, як співає Олег Винник, можна буде завітавши 28 березня у Черкаську філармонію. Там відбудеться гала-концерт та церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького мистецтва «Штурм». Олег стане зірковим гостем фесту.

 

Ми ж пропонуємо до вашої уваги кілька пісень виконавця. Зокрема, «Мої батьки» (до речі, з-поміж іншого у відеоряді є кадри, зроблені в Черкасах):

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Пісня «Перлина Україна», яка брала участь у конкурсі «Єврохіт - пісня для країни, гордість для історії», претендуючи на звання неофіційного гімну Євро-2012:

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Пісня «Повертай додому»:

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

І для шанувальників мюзиклів - "Знедолені"

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Фото із сайту olegg.com, відеомонтаж Олександра Шутого

Поділіться з друзями: