Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Вер 2017

Оксана Стогній-Рибась – поетеса, що практикує віршотерапію

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Я створила авторський проект «Словотерапія», в якому люди мають змогу познайомитися з терапевтичними ресурсами вірша і казки", – розповідає Оксана Стогній-Рибась – героїня рубрики Людина на НародUA.

20915433 1410105179026595_2870070653303360126_n

Оксана Стогній-Рибась – поет, філолог, віршотерапевт

Життя у слові

Філологічна стежка

Народилася у місті Дніпропетровськ. У 1994 р. сім’я переїхала на батьківщину матері – до Києва. Саме тут пройшли дитячі і юнацькі роки: школа, університет, перша закоханість, перші творчі успіхи… Філологічна стежка прикликала до себе, тож, закінчивши ліцей, за творчим конкурсом вступила на навчання у КНУ ім. Т. Шевченка. І ці стіни на 10 років стали рідними і близькими – аж до захисту кандидатської дисертації з української літератури. Тож я з радістю працюю зі словом, читаю, пишу, редагую, перекладаю.

Творчість тим часом розкрилювалась – були перемоги в конкурсах, публікації та концерти. Художнє читання стало важливою частиною життя, рада досвіду виступів у Національній філармонії, Будинку актора, співпраці з театром поезії «Мушля».

Вірші, казки, і «Словотерапія»

З часом почали з’являтися перші напрацювання у напрямі авторського методу віршотерапії. Зацікавлення психологією привело до отримання другої освіти, участі у багатьох навчальних і практичних курсах.

Заміжжя і переїзд до Харкова укріпили і надихнули на подальші звершення.

У 2014 році я створила авторський проект «Словотерапія», в якому люди мають змогу познайомитися з терапевтичними ресурсами вірша і казки. Співпраця з Асоціацією глибинної психології «Теурунг» дає змогу роботи з людьми в організації терапевтичних програм, в реалізації творчих і професійний цілей.

Моя діяльність змінює світ навколо. Я це знаю, відчуваю і – радію.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему