Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лют 2016

Оксана Раба захоплюється сценою та кікбоксингом

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Оксана Раба - героїня рубрики "Людина". "Захоплююсь спортом, зокрема кікбоксингом, думаю, це найкращий вид спорту, в житті мені доводилось використовувати навички", - розповідає вона.

Оксані 22 роки, вона живе у славетному місті Львів, її родинне коріння тягнеться з Польщі, що й пояснює її прізвище. Дівчина є основоположником та керівником проекту "Flores di Vita". На даний час в проекті працюють двоє дівчат, а також команда фотографів, відеооператорів та ін.

Розкажіть про себе, свої захоплення та освіту.

З 4 років життя захоплююсь сценою і всім, що з цим пов’язане. Так само в 4 роки я перший раз вийшла на сцену разом зі своєю мамою, ми грали у якійсь дитячій сценці, вже й не пригадаю. От з того часу шоу-бізнес для мене став основним захопленням.

Захоплююсь спортом, зокрема кікбоксингом. Думаю, це найкращий вид спорту, в житті мені доводилось використовувати навички, та й взагалі дівчина повинна вміти постояти за себе та вміти захиститись. Якщо чимось займаюсь, то це завжди сповна, життя потрібно проживати сповна! Кожен наш день…

5676575476y54

Закінчила ЛДМУ по класу диригент, працювала диригентом в 15-річному віці та мала свій хор. Саме тоді я зрозуміла, що це не моє, і пішла в школу моделей. З 15 років ще не пропустила жодного Fashion Week та непогано розуміюся в моді та стилі. Моя краща подруга теж модель, зараз якраз збирається в тур.

Практично кожен теплий день я починаю з пробіжки в ранній час, коли ще більшість людей спить - це допомагає залишитись з собою наодинці, трохи розвантажити голову...

567567567567k

Як виникла ідея Вашого проекту, з чого усе починалося, яка мета та діяльність проекту?

Життя завжди підштовхувало до ведення різних заходів, мене запрошували знайомі та друзі на проведення промо-інтерв’ю, тому я вирішила, що з цього може щось і вийти.. От і я створила проект для ведучих шоу "Flores di Vita", назву придумали з хлопцем, іспанська мова - його рідна, тому вийшла ця назва. Зараз активно розвиваємось в плані реклами, у нас вже багато партнерів у Львові та Києві, я часто подорожую, і мені це подобається.

Хочу працювати на телеканалі, можливо, все розпочнеться з "інтершколи", також планую закінчили курси веб-дизайну, а можливо навіть IT, хочу вивчати бізнес-журналістику, а журналіст повинен вміти все та бути різноплановим. На даний момент володію двома мовами: польською та англійською, але на цьому не зупинюсь точно.

 cnDde5zc

Життя чудове, особливо коли ти завжди пробуєш щось інше, йдеш до чогось - тоді точно щось отримаєш. Я ніколи не розуміла людей, які нічого не прагнуть. Вони, мабуть, мене також не розуміли. Часто спілкуюсь та підтримую стосунки з представниками шоу-бізу, ми не в Білорусі, де лише один канал (сміється).

Зараз створюю розважальну програму для телеканалу, але це поки інформація не для розголошення. Як кажуть мені часто друзі, не знаю, чим ти ще будеш займатись, Оксі, але бажаємо тобі успіху. Думаю, успіх - це не якийсь титул, це, перш за все, стан душі. Тому бажаю вам успіху, бажання змінюватись та ніколи не розчаровуватись) Люблю вас, па-па)

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему