Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Квіт 2016

Оксана Петрик проводить вільний час наодинці з собою

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Оксана Петрик - героїня рубрики Людина на НародUA. Вона вважає, що в кожному дні є щось цікаве і пізнавальне, тож нові враження і думки "перекривають" старі.

30 років. Народилася і виросла в селі, останні 13 років проживає в Білій Церкві. Заміжня, виховує двох дітей.

Люблю проводити час наодинці з собою

Я звичайна людина, нічим особливим не вирізняюсь з-поміж інших людей. Люблю читати книги, іноді пишу вірші. Вільний час маю рідко, люблю проводити його наодинці з собою, погуляти десь поблизу річки або в якомусь парку, словом, поближче до природи.

Позитив

Її життєва позиція - це позитив. Ділитися власним і множити чуже. Радіє дрібницям і старається нагадувати іншим, як це важливо в наш час.

Бабай, Бабай, кидай мішок, іди у хату і їж пиріжок

Дитинство... Наразі згадалася лише одна історія, з розповідей мами. Було мені менше 3-х років, я, як і всі діти в цьому віці, шуміла, бешкетувала і не зважала на зауваження батьків. Тоді мама почала лякати тим, що прийде Бабай і забере мене в мішок. Я ж, посидівши спокійно лише хвилинку, видала:"Бабай, Бабай, кидай мішок, іди у хату і їж пиріжок. Батьки були вражені і здивовані. Ну, і, звісно, я їх добряче повеселила такою своєю відповіддю. Отака історійка.

У кожному дні є щось цікаве і пізнавальне

Вона вважає, що в кожному дні є щось цікаве і пізнавальне, тож нові враження і думки "перекривають" старі.

До нашої квартири прийшов жити кіт

З останнього цікавого - до нашої квартири прийшов жити кіт - доглянутий, охайний і привчений до лотка. Не знаю, де він жив раніше, але чомусь від обрав саме нашу сім’ю, що не може не дивувати. Він просто впевнено зайшов до квартири, так, наче завжди тут жив. Тепер він – невід’ємна частина нашої сім’ї, чому ми всі дуже раді.

Сусіди затопили нас вином

Одного разу нашу квартиру "затопили" сусіди згори. Все б нічого, але "затопили" нас не водою, а ...вином. ))) Сусідка робила домашнє полуничне вино в великому 20-літровому бутлі. Не дуже приємно, коли тебе саме у такий спосіб топлять. Бутель, з незрозумілих причин, тріснув і вино розлилося по підлозі, а, оскільки стан перекриття між поверхами, на жаль, недосконалий, вино полилося в нашу квартиру через люстру.  Добре, що ми були вдома і стали свідками такого явища. Уявіть собі: зі стелі, обклеєної білими шпалерами, тече якась незрозуміла червона рідина . Хтось би подумав, що то кров. ))) Потім, коли розібрались що до чого і поприбирали, добре посміялись разом з сусідами. Історія весела, але повторів її не хочеться.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему