Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Трав 2016

Оксана Ільницька любить співати, спорт і свободу

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Оксана Ільницька - героїня рубрики «Людина» на НародUA. «Свобода лежить в твоєму серці в самій готовності все втратити», - запевняє вона.

Оксана Ільницька проживає у місті Львів. Дуже любить співати, займається спортом.

Дитинство і гори

— Пам'ятаю як ми з однокласниками їздили в гори і там нагулялися до останнього подиху. Знаєте, підніматися на високу гору – то не скакати по рівній доріжці. В кінці кінців, ми були змучені, але неймовірно задоволені.

Нас ростила вулиця

Ще я пам'ятаю як ми весело проводили час з друзями, бавилися на вулиці в різні ігри, а не сиділи, як теперішнє покоління, в айфонах та планшетах. Нас ростила вулиця. Ми бачили цікавий світ, пізнавали краще одне одного та просто радувалися життю.

Співає для близьких

Улюблене хобі – це співати. В неї гарний голос, хоча вона не займається цим професійно. Їй до душі співати для своїх рідних та близьких людей. Це їй приносить задоволення.

«Мозок необхідно регулярно тренувати»

Крім того, вона любить займатись спортом. «Мізкам потрібна їжа у вигляді знань, а тілу – фізичні нагрузки, щоб воно було в тонусі. В комплексі це має чудодійний ефект. Як ми тренуємо будь-який м*яз тіла, так і мозок необхідно регулярно тренувати», - каже вона.

У вільний час вона багато читає, займається спортом, дивиться психологічні фільми, полюбляє гуляти з друзями на свіжому повітрі при гарній погоді, а також співає.

«Свобода лежить в твоєму серці в самій готовності все втратити»

«Свобода лежить в твоєму серці в самій готовності все втратити. Тільки тоді людина свобідна, коли їй нема чого втрачати. Вона нічого не боїться і ні від чого не залежить. Це справжня свобода», - висловлює вона свій життєвий девіз.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему