Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Бер 2016

Оксана Драган: «Тримайся за небо»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Оксана Драган - героїня рубрики «Людина». «Не кажи, що нікого не хочеш бачити, якщо маєш зір. Не говори, що не бажаєш нікого чути, якщо у тебе є слух. І не сиди годинами на дивані, якщо можеш ходити. Бо життя пройде повз, а ти так і не зрозумієш, що мав усе», - наголошує дівчина.

Оксані - 22 роки, вона студентка 5 курсу Інституту філології у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника.

Вірші

За професійним спрямуванням я літературознавець. Хоча до повного опанування своєї майбутньої професії ще потрібно докласти чимало зусиль.

Пишу вірші, римую, так би мовити. На даний час пробую писати вже і в прозовій формі. Як згадують мої рідні, римувати я почала ще з дитинства. А от перший свій вірш, який я пам’ятаю, написала разом із татом у 9 років. Ну і, звісно ж, це був вірш про маму. Взагалі серйозно до власного таланту я поставилася вже в університеті. В оточенні творчих людей сам мимоволі стаєш творчим. Тонни книг і зустрічі з відомими письменниками зробили свою справу. Так у 2013 році у літературно-художньому альманасі «Lira» було надруковано мій перший вірш «Одна картина», згодом у тому ж альманасі вийшло ще два вірші. Як сьогодні пам’ятаю, мене переповнювали неймовірні емоції. Саме тоді мені здалося, що, може, з мене щось і вийде. І я у 2014 році взяла участь в інтеренет-конкурсі поезій «Молода муза», який організовувався часописом Національної Спілки письменників України «Дзвін» у місті Львів; і стала однією з переможців цього конкурсу, увійшла в десятку кращих молодих поетів. Один із віршів («Тримайся за небо»), поданих на конкурсі, був надрукований у 8 номері часопису «Дзвін». Взагалі мої вірші можна прочитати на інтернет-сторінці  «Вконтакті» - «Тримайся[за]небо».

3465436467445645675785678

Вершини і звершення

Загалом я стараюся бути позитивною людиною, завжди сподіваюся на краще. Зараз, на жаль, такий темп життя, що хочеться встигнути все-все. Тому я намагаюся проводити свій час з користю. Минулого року підкорила найвищу точку України – Говерлу. Виникло бажання підкорити й вершину Кримських гір, і я вірю, що ще матиму таку нагоду. Активно покращую свої знання з англійської мови, сподіваюся, що на черзі іспанська. Дуже вже мені подобається ця мова. Хотілося б і її опанувати. Бо те, чого ти сам досягаєш, на моє переконання, ти і більше цінуєш. Люблю подорожувати. А ще люблю музику, інколи саме вона дає натхнення писати. Особливо, якщо це мелодії Франца Шуберта або ж Моцарта. Жаль тільки, що моя гра на гітарі, яку я теж підкорюю самостійно, далека ще від досконалості :-)

4574745747634773

Віра

Багато чим я завдячую своїм батькам, які мене підтримують у всьому. Їхнє виховання багато дало мені у житті, а саме віру в Бога, в людей, що не менш важливо, любов до Батьківщини, почуття власної гідності та справедливості. Ці якості допомагають мати чітку патріотичну позицію зараз. Тому у найближчому майбутньому маю на меті зробити свою країну кращою. Хай це буде невеликий внесок, але якщо кожен спробує, то разом ми дамо колосальний результат.

У мене є такий вислів: «Не кажи, що нікого не хочеш бачити, якщо маєш зір. Не говори, що не бажаєш нікого чути, якщо у тебе є слух. І не сиди годинами на дивані, якщо можеш ходити. Бо життя пройде повз, а ти так і не зрозумієш, що мав усе». І вважаю, що є у цих словах велика доля правди. Вірю, що видам свою книгу :-) Взагалі я вірю, що багато залежить від нас самих. Від нашої чесності насамперед з власним життям. І якщо тобі дано цей шанс – жити, то будь добрим, проживи так, щоб потім не було соромно!

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему