Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лист 2017

Ніна Головченко та її зміни, акценти й константи

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Є константи, яким не зраджую. Найголовніше для мене – бути доброю і порядною Людиною за будь-яких обставин", – розповідає Ніна Головченко – героїня рубрики «Людина» на НародUA.

Ніна Головченко родом із села Богданівка Київської області, проживає і працює в Києві. Освіта вища, педагогічна: Київський державний педагогічний інститут ім. О. М. Горького (1981), Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Б. Грінченка (2002). Учитель літератури в другому поколінні. Доцент, кандидат педагогічних наук, член Національної спілки журналістів України.

Найголовніше для мене – бути доброю і порядною Людиною

Класний викладач

Народилася на Київщині, проживаю в місті Києві. За освітою – педагог, філолог, більше 25 років працювала спершу в школі, а потім у ВНЗ. Наукові інтереси пов’язані з методикою викладання зарубіжної літератури, літератури модернізму зокрема. Кваліфікаційний рівень – кандидат педагогічних наук, доцент.

Педагогічний парадокс: найбільш вдячними виявляються не ті учні/студенти, яким ти віддавав душу, а ті, від яких почути добрі слова сподівався найменше. От нещодавно на прем’єрі в театрі зустріла свою колишню студентку Таню К. Я її спершу навіть не впізнала. А її схвильовані і щирі слова про те, який я була класний викладач, одна з небагатьох, що вчила критично мислити тощо, я усвідомила з приємністю через декілька днів…

Бути універсальним автором

Останні сім років опановувала фах літературного критика. Сфера зацікавлень – сучасна українська література. Є автором рецензій на твори Ліни Костенко, Оксани Забужко, Бориса Гуменюка, Софії Андрухович, Івана Андрусяка, Сергія Пантюка, Степана Процюка та ін. Також час від часу пишу журналістські матеріали про культурні/літературні події, про інклюзивну освіту.

Із журналістського досвіду: нині треба бути універсальним автором – уміти писати якісні тексти різного жанру, добирати яскраві заголовки, візуалізувати подію своїми фото і відео, оперативно подавати інформацію, віртуозно опрацьовувати інформаційні джерела різними мовами, а також вести стрім-репортажі.

21743373 1908557836078124 6151433983057054988 n

Зміни, акценти, константи

Із віком стала менше боятися змін: і у колі спілкування, і у сфері фахових інтересів, і у побуті. Життєвий досвід коригує також акценти стосовно пріоритетів, цінностей та емоцій.

Проте є константи, яким не зраджую. Найголовніше для мене – бути доброю і порядною Людиною за будь-яких обставин. Я намагаюся...

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему