Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Лют 2018

Неля Бучин: «Я щаслива, коли обіймаю своїх діток»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Щаслива, коли змінюються пори року, щаслива, бо вмію по-своєму бачити ту красу. Щаслива, що Земля ще крутиться…бо всяке там бува у всесвіті", – розповідає Неля Бучин.

 28001106 212043732676302 1536716118 n

Неля Бучин, 28 років, Львівська область

 

Людина, яка поки не знає, хто вона

Чом би не описати своє життя, життя людей, цей світ, котрий споглядаєш за вікном. Як казав український прозаїк Улас Самчук: «Хочу бути літописцем українського простору в добі, яку сам бачу, чую, переживаю». Ото ж і я, двадцятивосьмилітня Неля, дружина двадцятивосьмилітнього Андрія, мати двох прекрасних донечок Катерини та Софії, нещодавня випускниця університету, в якому навчався сам батько І. Франко та просто людина, яка поки не знає, хто вона, звідкіль прийшла і куди йде, вирішила занотовувати свої спостереження. Так от, вважаю правильним повернутись до дати 4-го липня 1989-го року…

Однією ногою  в минулому тисячолітті, а другою в новому

…Тоді у повітрі, ще витав дух  радянського комунізму, але це був один із його останніх польотів, адже горизонт завтрашнього дня готував для нашої країни незалежність, самостійність, державність, так би мовити самовизначеність.

Це також був саме той час, коли ти міг стояти однією ногою  в минулому тисячолітті, а другою, вже ступав у зовсім нове. У даному випадку історичне літочислення називає це кінець ХХ століття початок ХХІ-го. Чесно кажучи не кожному таланить з'явитись на світ саме в такий перехідний період. Мабуть саме із тим пов’язана нерішучість та  невизначеність людей цього часу. Важко відмовитись від вже перевіреного та випробуваного досвіду, але водночас хочеться спробувати жити «по новому», за новими правилами, способами. Ідеологію минулого, що міцно укорінилась у людській свідомості – майже не можливо вирвати та перемінити.      

Саме в один із таких старо-нових днів на Львівщині прийшла у цей прекрасний світ я.

Що таке щастя?

27994454 212050352675640 1733281700 n

Щоб говорити про якісь певні поняття потрібно мати досвід. А досвід вимірюється часом. Для того, аби зрозуміти, що таке ЩАСТЯ мені знадобилась не одна сотня днів з мого життя. Але тими підрахунками нехай займаються математики. Отже:

Свідомість це – ЩАСТЯ.

Тілесність це – ЩАСТЯ.

Все. Решта – похідні:

Розуміння один одного.

Любити один одного.

Відчувати.

Співчувати.

Насолоджуватись.

Мислити.

Переосмислювати.

Згадувати.

Забувати.

Бажати.

Хотіти.

Намагатись.

Чекати.

Відтворювати.

Творити.

РУЙНУВАТИ  НЕщастя і його похідні.

Для мене щастя це – сукупність всіх духовних усвідомлень та тілесних можливостей

Якщо простими реченнями: щаслива, коли обіймаю своїх діток.

Щаслива, коли засинаю гріючись до свого коханого, бо я вічний змерзляк. Я щаслива, коли за вікном ллється дощ, а я в той час приймаю гарячу ванну. Я щаслива, коли змінюються пори року, щаслива, бо вмію по-своєму бачити ту красу. Щаслива, коли вода з-під крану бува солодкою. Щаслива, розуміючи свою нікчемність при манюсінькому фізичному болі. Щаслива, що Земля ще крутиться…бо всяке там бува у всесвіті.

Нещасні ті, які запевняють, що – нещасні.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему