Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Груд 2013

Наталка Шуляковська живе «повним життям»

Читайте більше в рубриці Людина
 

Коли стверджують, що українські дівчата найгарніші у світі, то забувають додавати, що вони ще й найспортивніші. Безперечним доказом цього є Наталка Шуляковська. Вона чарівна, має модельну зовнішність, зріст - 183 см, постійно доглядає за собою і завжди пам’ятає, що життя – це рух. Саме тому з 15 років дівчина почала активно займатися спортом.

7103142

 

- Наталіє, як саме починалася твоя спортивна кар’єра?

- У 15 років ми з братом вирішили займатися триатлоном. Загітував нас місцевий тренер, який проводив набір у спортивні групи. Я недовго там побула. Захотілося зайнятися окремо велоспортом, тож перейшла у іншу групу. Займалася та тренувалася у Черкасах, а потім, у 11-му класі, мене забрали у збірну України. Переїхала до Київського спортивного інтернату. П’ять років прожила в інтернаті, закінчила там школу.

На якомусь етапі зрозуміла, що я сума своїх дій та вчинків, а не намірів.


bdfhdanfyjn


- На яких саме чемпіонатах ти виступала?

- Їздила на Чемпіонат Світу, Чемпіонат Європи. Звичайно ж, змагалася і в Україні… Усього вже не пам’ятаю (сміється). Отримала перемогу на Чемпіонаті України в індивідуальній гонці на шосе. Це було у 2004 році, заїзд на 25 км. Всього змагалося 30 учасників, проходило все у Тернополі.

- А держава подарувала квартиру?

- Звича-а-айно, (сміється), в ній і живу. Тоді нам не дарували подарунків, зате зарплата була. Коли потрапляєш у збірну України, тобі щомісяця виплачується зарплата. А ще ми їздили на збори в Алупку. Фактично п’ять зим я провела в Алупці на зборах.

 

eyuhmf

 

- Також ти захоплюєшся лижним спортом…

- Це більше як хобі. Почала займатися випадково. Поїхала з друзями в Буковель, стала на лижі і зрозуміла, що це також моє. Тепер відвідую гірськолижні курорти двічі або тричі на рік.

 

wettl

 

- Продовжуєш займатися велоспортом?

- Ні, у 2006 році у мене був перелом стегна. Бігала крос і різко зупинилася, внаслідок цього потягнувся м’яз, а потім через силові навантаження порвались сухожилля. Півроку вчилася ходити. Відвідувала ЛФК. Зараз можу їздити на велосипеді лише як любитель.

- У яких країнах ти мала змогу побувати під час своїх подорожей?

- Ох, та в яких країнах я тільки не була (сміється). Мабуть, не була лише в Америці. Була в Росії, Білорусії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Італії, Іспанії та Польщі. Два місяці прожила в Італії, виступала за італійську команду.

 

jfgbfjtkt

 

- Чи хотіла б ти, щоб у майбутньому твої діти займалися велоспортом?

- Так, хотіла б. Однак, точно не професійно – це занадто важко. З одного боку, є можливість бачити інші країни, з іншого – це все обмежене лише спортивним зацікавленням. Може, це й добре, навіть не знаю.

Якщо у людини виникає можливість прожити цікаве життя, вона не має права від цього відмовлятися. Життя завжди пропонує нам вибір, завжди є два виходи, дві відповіді на будь-яке питання: день або ніч, орел або рішка, побудувати або зруйнувати, покарати чи пробачити. Однак завжди є ще одна відповідь, ще одна можливість. І ця таємна третя відповідь включає в себе обидві інші, і найголовніше в житті – зуміти знайти саме його. Я переконана, що свій вибір зробила успішно, адже у мене було насичене дитинство та юність.


tjrwegejb


- Чим зараз займаєшся? Чи зашкодила травма твоїй професії?

- Звичайно ж, ні. Я закінчила романо-германський факультет у Черкаському Національному університеті імені Богдана Хмельницького, зараз можу подорожувати Європою та вільно спілкуватися англійською мовою. Так як триатлон, яким я починала займатися, включав у себе і плавання, це дало мені змогу розвиватися і в цьому напрямку. Зараз працюю тренером з плавання у фітнес-клубі. Мені немає про що шкодувати, я живу повним життям, маю кохану людину. Мене оточують найкращі люди. Жалітися Богові на щось у мене немає причин, можна лише дякувати.

 

 julhjkgjlh

 

Фото надані автором

Поділіться з друзями: