Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Квіт 2016

Наталя Яцук отримує задоволення від того, що робить щось корисне для інших

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Наталя Яцук - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Задоволення вона отримує від того, що робить щось корисне і важливе для інших людей.

22 роки, проживає у  Києві.

Мотоцикл з коляскою і паперові листи

У нас був такий собі мотоцикл з коляскою. Я з друзями полюбляли забиратися в нього і сидіти, або любили, коли тато катав нас на ньому, коли туди поміщалася сім*я з 5 чоловік. Це було справді весело.

Також ми з друзями з вулиці якогось літа дуже хотіли вести переписку, але не мали з ким. Тому кожного дня ми писали листи один одному і кидали їх в поштові скриньки. Люди тепер забули, що таке листи, написані від руки.. Вони завжди навіюють теплі спогади...

Відпочиває зазвичай з книжкою

Наталя - студентка, навчається на економіста та працює. Обожнює читати, вивчати культуру та іноземні мови, відвідувати різні заходи. Це наповнює її світ новими враженнями та барвами.

Відпочиває зазвичай з книжкою. Любить гуляти по місту, спостерігає за навколишнім світом.

Задоволення вона отримує від того, що робить щось корисне і важливе для інших людей. Вважає, що приносити користь – це один з головних чинників щасливого життя.

Для неї головне - саморозвиток і добро.

«Ніколи не потрібно зупинятися,потрібно змінюватися на краще, працювати над собою і навчатися, адже світ змінюється і треба слідувати цим змінам. А добро робить цей світ кращим і веселішим», - каже Наталя.

Можу сказати, що кожного дня зі мною трапляється якісь смішні казуси або щось кумедне. Добре так жити...

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему