Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Жовт 2016

Наталія Дмитренко любить читати фантастику і чаклувати на кухні

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Наталія Дмитренко – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Обожнює читати фантастику, експериментувати з різними рецептами, точніше, чаклувати на кухні.

23 роки, проживає у м. Львів. Наталя родом з маленького містечка Одеської області, але наразі живе і навчається у Львові. Основна діяльність – це навчання та саморозвиток.

Уподобання

Хобі – це читання і кулінарія. Обожнює читати фантастику, експериментувати з різними рецептами, точніше, чаклувати на кухні.

Любить гуляти містом і подорожувати Україною, дивитись старі фільми, до 70-х років.

Намагається отримувати задоволення від усього, що трапляється на її життєвому шляху. Старається звертати увагу на приємні дрібнички, що стаються щодня, і звертати мінімум уваги на неприємні ситуації, тому що все погане - тимчасове.

Обожнює море. Вона каже, що коли знаходиться біля моря – відчуває себе по-справжньому щасливою.

Вважає, що на першому місці в  житті людини мають стояти самовдосконалення та вдосконалення світу. 

Любить прокидатися рано вранці, до сходу сонця, бо це дає їй час побути наодинці з собою, позайматись улюбленими справами та наповнитися сил.

«В кожній людині є щось дуже хороше, що робить її унікальною», - каже Наталя. В людях вона любить звертати увагу лише на хороші якості і применшувати погані.

Збирала навколо себе безпритульних собак і приводила їх додому

Щодо дитинства, то вона згадує, як часто збирала навколо себе безпритульних собак і приводила їх додому, тож мамі доводилось щоночі, поки вона спала, відводити їх назад.

"Один із спогадів дитинства - коли моїх батьків викликали до школи через те, що у восьмирічному віці я хотіла взяти у бібліотеці Брема Стокера, бо дитячі книжки мене вже не цікавили. Вчителям такий вибір здавався дуже дивним", - розповідає вона.

Переїзд з Криму

Найважливіший етап у житті – це вимушений переїзд з Криму через його анексію. На той момент вона жила там п'ять років, там було зосереджене все її життя, і у Львів вона переїхала ніби у іншу країну, де в неї не було нічого і нікого.

«Знаєте, після двох місяців "депресії" я багато чого переосмислила і стала іншою людиною», - розказує Наталя.

Ніч на Набережній

Згадує також поїздку на концерт улюбленого рок-гурту в Одесу. «Мені було 14, і я була вперше у великому місті. Я буквально обманула маму, і сказала, що залишаюсь на ніч у подруги, але ми поїхали на концерт і ночували на Набережній, тому що навіть уявлення не мали, як потрібно подорожувати і де можна залишатись на ніч».

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему