Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лип 2017

Наталі Калиновська – поетеса, що вірить у чаклунство

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

«Обожнюю рідне місто Лева, яке надихає і чаклує, збуджує творчу уяву... Завжди вірила і вірю у чаклунство!», – розповідає Наталі Калиновська – героїня рубрики «Людина».

19401578 447693682258648_2071065994_o

Поетеса зі Львова, членкиня Української асоціації письменників, всеукраїнського мистецького об'єднання "Письменники Бойківщини". Викладач національного університету "Львівська політехніка" зі стажем 25 років, викладає економіку та менеджмент. Лауреат всеукраїнської премії "Гілка золотого каштана" та інших конкурсів. Написала понад 650 поезій, має дві вищі освіти.

Незбагненні рими, ніжні строфи

Народилася і проживаю у місті Лева. Закінчила з відзнакою СШ№50 ім. А. С. Макаренка. У Львівській політехніці здобула дві вищі освіти, виростила чудового сина Андрія, зустріла своє кохання. А незбагненні рими, ніжні строфи, у яких живе душа і почуття - це велика нагорода долі і це ЩАСТЯ! 3 роки думок - понад 600 поезій, 3 роки улюбленої справи - 14 поетичних збірок, 7 місяців - 7 пісень! Написала збірки: "Вінок любові", "Яке це щастя народитись в місті Лева!", "Мої байки - мої думки", "Шаянська рапсодія", "Наснились рими знов мені весною", "Поети для епох...", "Мереживо думок", "Мелодія дощу", "О, кава, кава... оксамит думок", "Тут, Львове, серце оселилося моє!", "Коктейль на двох", "Осінній блюз", "Палає папороті цвіт", "Бруківка... осінь... листопад...".

19403330 447693908925292_600897878_o

Вірю у чаклунство

Поетеса і викладач, інженер-будівельник і романтик, економіст і менеджер, мрійниця і просто жінка.... Беру участь у концертах, творчих проектах, конкурсах. Обожнюю рідне місто Лева, яке надихає і чаклує, збуджує творчу уяву... Завжди вірила і вірю у чаклунство! 25 років плідної роботи зі студентами - поєднання задоволення і роботи. Моя чудова родина, якою пишаюся, люди, які надихають, підтримують, кохають і вірять в мене - ЦЕ ЩАСТЯ!!!

Палає папороті цвіт...

Той дивний папороті цвіт

Шукала у забутих веснах...

І лісовик чарівний світ

Мені у хащах лісу креслив...

У чарівному диво-сні

Сопілка в лісі заридає...

І щемко на душі мені,

Як цвіт живим вогнем палає...

Ті квіти лиш палають в миті,

Коли душа така жива,

Що буйно сяє в диво-цвіті,

І пелюстками ожива!

Той дивний папороті цвіт

У серце вріс із юних літ!

Наталі Калиновська

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему