Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Квіт 2013

Найбільша любов Марини Часовенко - автомобілі

Читайте більше в рубриці Людина
 

Марина Часовенко працює в університеті і, як притаманно багатьом дівчатам, шаленіє від взуття. Однак мало хто знає, що найбільша її любов – автомобілі. Водити власне авто Марина мріяла ще з шестирічного віку. Без керма вона не уявляла дорослого життя. Маринина мрія здійснилася, однак дівчині цього вже замало. Кілька років тому вона відкрила для себе автослалом – гонки, в яких донедавна вправлялися лише чоловіки. Тепер дівчина не пропускає жодних перегонів. Зараз вона готується до Національних змагань з автослалому, що 27 квітня розпочинаються в Черкасах.


Дитинство й авто

Захоплення машинами у мене від батька. З дитинства бачила, як він керував автівкою, і мені самій постійно хотілося й собі так робити. Батько саджав мене, маленьку, собі на коліна й показував, як керувати автомобілем. У шість років до педалей я ще не діставала й заздрила старшій сестрі, яка була за мене значно вищою. Мені хотілося якомога швидше подорослішати, щоб також натискати педалі. Відтоді я тільки й мріяла про водійське посвідчення, і з нетерпінням чекала вісімнадцятиріччя, щоб піти до автошколи.

Несподіваним щастям став мамин подарунок – автомобіль. Водійське посвідчення я отримала у травні, а в жовтні у мене вже була власна автівка «Чері кімо». У неї я закохалася з першого погляду.

Всім дівчатам, які отримують водійське посвідчення, я б порадила не ховати його, а відразу практикуватися у їзді. Інакше забуваються навички, отримані в автошколі. Особисто мені водіння автомобілем додало впевненості.

Свою автівку я люблю, і скажу по-секрету, що навіть розмовляю з нею, називаю "ластівочкою" та завжди дякую.

 

Сестра

У житті беру приклад із старшої сестри Альони. Коли бачу, що вона постійно до чогось прагне, то сама починаю тягнутися вище. Не хочу, щоб сестрі було соромно за мене й тому завжди ставлю перед собою амбітні цілі.

 

maryna3

 

Пригоди на дорозі й чоловіча допомога

Якось поверталися з мамою та подругою із Кіровограду. Була третя година ночі. Я спокійно кермувала автівкою, аж тут відчула, що влетіла в яму. Вийшла з машину й побачила, що пробила колесо. Що робити?! На дворі глуха ніч, а в салоні машини самі жінки. Вся, на що я спромоглася, так це дістати з багажника аварійний знак та домкрат. Теоретично я знала, як замінити колесо, але застосувати знання на практиці мені не вдалося. Стою я й думаю, як його бути, щоб і маму заспокоїти, і з колесом щось придумати. Тому, коли на дорозі побачила вантажівку, не роздумуючи кинулася її зупиняти. Ну а як же інакше діяти в екстремальних умовах? Дякувати Богу, водій вантажівки зупинився та замінив наше колесо. Про цю пригоду я й досі не можу забути.

 

maryna4

 

Високі підбори

Деякі жінки-водії, сідаючи в машину, перевзуваються у черевики без підборів, а мені, навпаки, значно легше водити машину на шпильках. Всі запитують, як мені вдається натискати на педалі газу чи гальм на дванадцятисантиметрових каблуках? "Легко!" – відповідаю всім.

 

Автослалом

Цим видом автомобільного спорту займаюся вже кілька років. Коли перший раз брала участь у таких перегонах, навіть достеменно не знала, що таке слалом. Мені сказали, що це таке змагання, коли потрібно правильно й швидко об'їхати якісь фішечки. На перше змагання з автослалому мене підбила сестра. Без підготовки, без потрібних навичок. І я примудрилася перше місце посісти. Зараз намагаюся не пропускати жодного змагання з цього виду автоспорту. Я не прагну перемоги, мені просто подобається перебувати в середовищі автомобільних любителів.

 

Мрії

Мрію про нову машину: «Лексус» або «Мерседес». Люблю великі машини. Можливо, це тому, що я сама низенька й тендітна. Та поки що радуюся тому, що маю, адже всьому свій час. А також мрію про жіноче щастя, тобто одруження, свою сім'ю. А ще хочу, щоб у всіх людей все було добре! Така я вже є, що бажаю всім добра та не вмію ображатися.

 

maryna2

 

Улюблені речі

Окрім любові до машин, маю ще одну жіночу слабкість – дуже люблю взуття. У мене вже й так багато черевиків, а мені постійно хочеться ще і ще. Хоча насправді я не шопоголік, можу спокійно пройти повз якесь вбрання. А от до взуттєвих магазинів мене краще не пускати.

 

Екстремальний відпочинок

Коли навесні несподівано випав сніг, ми з друзями пішли кататися на санчатах. Це було екстримальне катання, бо санки ми приєднували до автомобілів.

 

 

 

 

 

 

 

Фото надані автором, НародUA

Поділіться з друзями: