Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Черв 2016

Микола Романюк любить співати, захоплюється баскетболом і має пристойну колекцію монет

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Микола Романюк - герой рубрики «Людина». «За декілька кілометрів від мого селища вздовж річки Березівки (за спогадами самого поета) у віці 9-10 років малолітній Тарас Шевченко подорожував разом з батьком чумацькою валкою, певно, його дух, який вкорінився в нашім краї, передався і мені», - розповідає він.

Миколі - 29 років, проживає в місті Долинська, народився в смт. Молодіжне Долинського району Кіровоградської області. Після Молодіжненської одинадцятирічки вступив до Кіровогадського (згодом може вже матиме назву Кропивничанського чи Кропивницького) державного педагогічного університету на спеціальність вчителя історії та географії, яку здобув у 2008 році, працює за фахом. Життєрадісна, весела, позитивна, доброзичлива людина.

Закоханий у свою країну

За декілька кілометрів від мого селища вздовж річки Березівки (за спогадами самого поета) у віці 9-10 років малолітній Тарас Шевченко подорожував разом з батьком чумацькою валкою, певно, його дух, який вкорінився в нашім краї, передався і мені.

Закоханий у свою країну, її історію, культуру, традиції, літературу, природу, архітектуру, в її майже все. Головним для себе бачу працю, що сприятиме добробуту й зміцненню України та її народу.

SDC12382SDC17403

Читаю одночасно десятки книжок

Люблю поезію Т.Шевченка, О.Олеся, Є.Маланюка, В.Симоненка, Л.Костенко, серед сучасників - Жадана, Андруховича та Іздрика, серед молодих - Ніколассона та Поліщука.

Щодо художньої літератури, маю погану звичку - читаю, вірніше, підчитую одночасно десятки книжок, так що в кожній книжечці маю закладку і кожна з них задіяна, так би мовити, в процесі! Серед письменників полюбляю Дж.Лондона, Ф.Достоєвського, І.Нечуя-Левицького, М.Гоголя, серед сучасників підчитую Ю.Андруховича, все хочу почитати «Записки..» Л.Костенко і «Чорного ворона» В.Шкляра, але руки і очі ніяк не доходять.

Подобаються подорожі

Подобаються подорожі, але майже рік як ніде не бував. Свого часу їздив до Києва, Севастополя, Ялти, Львова, Чернівців, Черкас, Одеси, Іллічівська, Білгород-Дністровського та багатьох інших міст, але до них переважно проїздом! Планую побувати в Чернігові та Запоріжжі.

Q22tKpkzoIgSDC10707SDC11796

Любовна та суспільна лірика

Щодо захоплень, то це, звичайно, поезія, якою серйозно зайнявся в останні півтора роки, за які дещо встиг (видати власну збірку поезій під назвою «Відверта поезія. Сходження», виступити на декількох презентаціях, вступити в місцеве літоб’єднання, надрукуватися в декількох престижних літературних журналах та антологіях, стати лауреатом деяких конкурсів різного значення), хоча пишу і друкуюся в пресі з 2008 року, але до серпня 2014 року займався нею несерйозно. Основною тематикою віршів є любовна та суспільна лірика, патріотичні почуття, політичне життя та історичне минуле України. У своїй творчості відображаю саме ті думки і настрої, які є важливими в житті українців нашого часу.

Дуже полюбляю співати

Іншим захопленням є пісня, дуже полюбляю співати, хоч, на жаль, не володію жодним інструментом, благо, є друзі-гітаристи.

image 2OrAhjKnxBc

Баскетбол допоміг із виходом моєї збірки

Ще спорт, особливо баскетбол, в цьому виді є неодноразовим переможцем і призером районних і обласних змагань (до речі, баскет і допоміг фактично з виходом моєї збірки, на одному із тренувань познайомився з бухгалтером одного із ПСП району - Танею, яка була вже знайомою з моїми віршами і  посприяла зі спонсорством місцевого фермера Пащенка М.М, за що їм велика подяка).

Цікавлюсь історією, нумізматикою

Ще, звичайно, цікавлюсь історією, нумізматикою (маю пристойну колекцію монет різних століть).

Творчі мрії

Щодо мрій, то вони переважно творчі: хотів би побувати за кордоном, видати цього року ще одну або дві збірки (вірші і бажання є, буду сподіватися на швидку появу коштів, певно, потрібно буде йти знов на площадку), а ще стати лауреатом престижної літературної премії, з’їздити в найближчі два роки на курси літ. школи, ну і, звичайно, здійснити одну із давніх мрій -реалізувати себе в музиці.

Звичайно ж, миру всім і добра!

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему