Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Бер 2016

Михайло Архангел: «Люблю робити людей щасливими»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Михайло Архангел - герой рубрики "Людина". "У мене є бажання змінити світ, і хоча це нелегко, але я хочу спробувати", - розповідає він.

Михайлові 23 роки, фотограф, м.Ужгород.

Хобі і робота поєднались

Займаюсь в основному фотографією. Тому я і працюю фотографом. Тобто моє хобі і робота співпадають, і мені це подобається. Хоча, крім фотографії, захоплююсь ще багато чим.

Люблю спорт, музику, природу, а найбільш за все люблю робити людей щасливими, допомагати їм.

Тому, напевно, і обрав, хоч і трошки запізно, але професію фотографа. У ній знаходжу все те, чого хочеться.

Перший фотоапарат

Займаюсь фотографією віднедавна, з листопада 2015 року, хоча відчуття, що займаюсь цим вічно. Пам’ятаю, коли я ще ходив у школу, то батьки купили один з перших фотоапаратів нашої сім’ї. Тоді той фотоапарат коштував всього- на-всього 110 грн. І плівка для мене була не дуже дорогою, тому майже кожного дня я щось фотографував. З дитинства любив цю справу, та й багато хто казав, що в мене це виходить непогано. Тому я це і полюбив.

99RUxtA4UbkkDxT257 ORcnafoc9dC5sstpCQ-TeX7Fc

Природа і діти

Найбільше люблю фотографувати природу і маленьких дітей. Тому що в них найменше зіпсованості. Природа сама по собі прекрасна, Бог її створив чудовою і безмежно красивою. А в діток найкращі емоції, які ви ніде не знайдете. Їхні емоції настільки щирі, що змушують тебе розуміти, що таке справжнє життя.

Тому також у свій вільний час намагаюсь їхати до діток-сиріт, які потребують любові і радості незалежно від їхнього віку. Їм не вистачає цього. І тому я вважаю, що життя ховається в маленьких речах. І дарувати посмішку, обійми і любов так легко, просто не всі люди це розуміють.

Змінити світ можливо

Найважливіше, що життя мене навчило і те, що хотів би порадити кожному, - це те, що змінити світ можливо! Але починати потрібно з самого себе. Якщо кожен буде робити добрі вчинки, світ зміниться неодмінно.

Безнадійний мрійник

Можна сказати, що я безнадійний мрійник, але так, як я є християнином, то я знаю, що тільки справжня Любов зможе допомогти змінити цей світ. Без Неї ми безсилі.

Мрію, щоб кожна людина мала мрію і мету в житті. І йшла до неї. Мрію, щоб кожен щиро посміхався і вірно кохав. Радів тому, що він здатен дарувати те маленьке, що в нього є, іншим людям, які цього потребують.

Дорожити часом

Хочеться, щоб кожен пам’ятав, що життя коротке, і воно може зупинитись в будь-який момент. І потрібно дорожити часом, який нам даний. Будьте поруч із близькими вам людьми, допомагайте своїм батькам, які завжди вас любили і любитимуть. Будуйте свою здорову сім’ю. І змінюйте нашу державу, починаючи з малого - з самого себе.

Можливо, я не настільки відома або навчена людина, але в мене є бажання змінити світ, і хоча це нелегко, але я хочу спробувати.

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему