Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лют 2016

Марина Мельник мріє всиновити малюка й подарувати йому любов

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Марина Мельник - героїня рубрики «Людина». «У 20 я кардинально змінила своє життя і жодного разу про це не пошкодувала»,- розповідає вона.

Марина Мельник львів'янка, студентка 5 курсу Ужгородського національного університету. У вільний час займається волонтерською діяльністю, багато читає, пише вірші. Мріє всиновити малюка та подарувати йому свою любов.

Кардинально змінила життя

- У 20 я кардинально змінила своє життя і жодного разу про це не пошкодувала. Зараз мені 21, і якщо б іще рік тому хтось сказав мені, що моє життя зміниться настільки, я ніколи б не повірила.

54645645435666456

«Безхарактерність»

З дитинства, як це не дивно, я була дуже чемною дитиною. Добре вчилася у школі, слухалась батьків і ніколи нікому не перечила. Можливо, тато з мамою щось пропустили у моєму вихованні, тому й росла я якось безхарактерною чи що. За цю мою безхарактерність мене обожнювали вчителі, а пізніше уже й викладачі, та не дуже любили ровесники.

Нічні клуби і депресія

Після школи пішла вчитись на дуже популярну зараз англійську філологію, знову ж таки батьки наполягли. Десь на курсі другому було уже зрозуміло, що це не зовсім те, чим я хочу займатись у житті та я продовжувала вчитись. Тоді й затягнуло мене у вільне студентське життя: пари успішно прогулювались, натомість були вічні походи у нічні клуби. Дотягнулось це все дійство до четвертого курсу: і кидати уже було шкода і вчитись не було сил. На той момент, я ще й дуже болісно переживала розрив з хлопцем. Усе це вкупі загнало мене в добрячу депресію, з якої я уже не могла самостійно вибратись.

«Материнство». Світ змінився

І тут доля підкинула мені шанс відволіктись: знайома терміново їхала закордон працювати і попросила залишитись з її майже тримісячним сином. Я навіть не пам’ятаю, коли погодилася. З цього моменту все й почало мінятись. Я, коли побачила цього малюка, забула про усі свої проблеми. Мене цілком затягнуло в «материнство». Вже не існувало університету, гулянок, клубів, хлопців. Весь мій світ зійшовся у цій дитинці. Якщо хтось вбачає у цьому лише нецікаві буденні клопоти, то для мене кожен день був як свято. Всі ці клопоти з малюком приносили мені таку радість. Хоча були й моменти, коли було дуже важко. Доходило навіть до того, що я плакала від утоми (молоді мами мене зрозуміють). Та це не затьмарювало головного – я знайшла себе, себе справжню. Мої життєві пріоритети змінилися настільки, що навіть батьки мене не впізнавали. Чи не вперше у житті, я відчувала себе дуже щасливою. Найбільше тішило те, що моя любов до малого була цілком взаємною.

45645645646s

Волонтерство

Не дивлячись на те, що весь мій час був зайнятий дитиною, я розвивалась як особистість. Почала займатись волонтерством, працювала з бездомними тваринами, допомагала в дитячому будинку, почала дуже багато читати.

Не знаю, звідки у мене бралося стільки сил, хоча чомусь бралось, береться, тому що, ще й зараз у мене настільки насичений ритм життя. Я таки вирішила закінчити магістратуру і надумала вступати на той напрям, на який хочу я, а не батьки. Мені пощастило зустріти людину, яка розуміє мене так, як ніхто до того.

«Мене колишньої вже давно не існує»

Я не знаю, що буде зі мною далі, та я точно знаю, що мене колишньої вже давно не існує. Я знаю чого я хочу, я знаю що я можу. Це дає мені сили рухатись далі. Як дивно все таки буває у житті: малесенький хлопчик дав мені те, чого не могли дати мені ні батьки, ні друзі, ні я сама. Він дав мені впевненість у собі і неабияку внутрішню силу.

45646456456w

Мій маленький зоряний хлопчику, якщо є в цьому світі справжнє щастя, то для мене воно лише поруч з тобою. Коли у мене народиться син, я обов’язково назву його твоїм іменем. Ти дав мені більше ніж усі дорослі, які мене оточують, разом узяті. Завдяки тобі я повірила у себе та у свою мрію. Якщо колись у нашому з тобою житті настане день, коли ми не зможемо бути разом, збережи мене у своєму серці, я буду там навіки…

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему