Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Бер 2016

Марта Кархут: «Творчість як вираження себе»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Марта Кархут - героїня рубрики «Людина». «Моє життя вміщається у віршах. Творчість полонила мене і стала моїм життям. Життям, яке витікає крізь сито часу і залишає свій слід у поезіях», - розповідає вона.

Марті – 27 років, народилася в священичій сім'ї в смт. Івано-Франкове на Львівщині, де й проживає зараз. За фахом – економіст, працює в економічній сфері. Хоча ще з дитинства захоплювалася мистецтвом. Відвідувала заняття у музичній школі. Перші вірші були написані ще у шкільному віці. Серед безлічі захоплень переважають творчість як вираження себе, читання книг філософського характеру та кулінарія.

Творчість

Моє життя вміщається у віршах. Творчість полонила мене і стала моїм життям. Життям, яке витікає крізь сито часу і залишає свій слід у поезіях. У лютому 2016р. вийшла моя перша, спільна з іншими авторами, збірка "Магія кохання". Незабаром вийде ще одна збірка. У подальших планах - праця над створенням власної книги.

Життя прекрасне, коли ти прямуєш до нових можливостей, пізнаєш щось нове і відкриваєшся для нього. Живи, твори і працюй, бо в цьому полягає краса і щастя людини!

12769373 182392522130997_926836462_n

Отримуємо те, що віддаємо

Від життя отримуємо те, що віддаємо. Тому по ньому потрібно йти гідно. Уміти зберегти у собі людські якості. Ким би ти не став у житті і яких би вершин досягнув, одним із ключових завдань залишається - бути людиною.

Знайти себе

Кожна подія, яка відбувається у нашому житті, має своє пояснення навіть тоді, коли все відбувається проти нашої волі. Дуже важливо визначити для себе всі пріоритети в житті, знайти себе і перестати боятися прямувати до своєї мрії, попри всі витівки долі. Мрія може залишатись мрією, а може стати твоїм майбутнім.

Життя є таким, яким ми творимо його самі. Кожен із нас проявляє себе по-різному. Кожна людина - неповторна, як і життя.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему