Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лют 2016

Мар'яна Люта: «Люблю мислити нестандартно»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Мар'яна Люта - героїня рубрики "Людина". "Хоч я сама і не творча людина, але люблю мислити нестандартно, обожнюю творчих і цікавих людей, можливо, саме тому у мене багато дивакуватих друзів", - говорить вона.

Мар'яна Люта, 20 років, засновник мережі творчих людей «Pazl».

Навчання

Навчаюсь на 3-му курсі у Національному університеті «Львівська Політехніка» на соціальній роботі (це допомога людям у різних життєвих ситуаціях). Обрала таку незвичну професію, щоб в першу чергу допомагати людям, а не тільки в майбутньому лиш заробляти гроші.

43646464346535636

Волонтерство, друзі та творчі люди

Хоч я сама і не творча людина, але люблю мислити нестандартно, обожнюю творчих і цікавих людей, можливо, саме тому у мене багато дивакуватих друзів:).

У якості хобі займаюсь волонтерством вже 3 роки, але з часом волонтерство на різних концертах, фестивалях мені набридло, і я вирішила заснувати у Львові мережу творчих людей «Pazl». Тепер відвідую ті чи інші заходи як журналіст, і це мені надзвичайно подобається.

Ще люблю подорожувати та весело проводити час із друзями, не люблю сидіти вдома, краще вже вийти десь погуляти:)

Буду рада поспілкуватись з цікавими людьми, а також запрошую поетів, музикантів, художників, які хочуть поділитись своєю творчістю,  до співпраці:)

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему