Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Бер 2017

Марія Тимчук пише вірші, цікавиться історією і політикою

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

­­«Люблю прокидатися вдосвіта, милуватися природою, дарувати іншим позитивні емоції, і стараюся не коритися труднощам», – розповідає героїня рубрики «Людина» Марія Тимчук.

Марії – 25 років. Народилася і виросла на Івано-Франківщині. Зараз мешкає в Києві. Авторка книги «На все є час». Переможниця багатьох поетичних конкурсів. Має дві освіти: управлінську і педагогічну.

Творчість стала частиною життя

Найбільшим захопленням і, напевно, покликанням Марії є поезія. Свій перший вірш вона написала ще в ранньому дитинстві, а творчість стала частиною її життя.

Марія – авторка книги «На все є час». Переможниця Всеукраїнського поетичного конкурсу радіопрограми «Школяда» (2005), конкурсу «Поетична зима» (2011), дипломантка Всеукраїнського конкурсу молодіжної поезії пам’яті Леоніда Кисельова (2012), переможець конкурсів «Нова економічна формація» (2012) та «Новітній інтелект України» (2015) та ІІ Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило (2015).

Серед творчості Марії Тимчук кожен читач зможе віднайти поезії, близькі його серцю. Для сучасного покоління її вірші є джерелом духовності та моральної чистоти. В її віршах оспівується любов до Бога, батьків, людей і рідної землі. Марія, як і всі небайдужі українці, щиро переймається долею нашої держави і боляче сприймає події останніх років, що відображається в її творах.

DSC 0205

Освіта і захоплення

Марія має дві освіти: управлінську і педагогічну. Закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (факультет біології, екології та біотехнології) та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (факультет соціології і права). Цікавиться історією і політикою, закінчила «Школу молодих жінок-політиків» та «Вищу політичну школу».

Любить прокидатися вдосвіта, милуватися природою, дарувати іншим позитивні емоції і стараюся не коритися труднощам. Мені подобається подорожувати, спілкуватися з людьми і знайомитися з новими культурами.

***

У тих словах, що сказані у гніві,
Нема якихось доблесних заслуг,
Як суперечки давні, посивілі,
Чи оре кінь, чи оре, може, плуг?...
Хай кожен сам подумає, до чого
Він має хист і ціннісний підхід,
І хай прямує у таку дорогу,
Щоб не мізерний залишився слід.

Марія Тимчук

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему