Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Черв 2016

Марічка Мишок – перфекціоністка, котра впускає в життя авантюру

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Марічка Мишок – героїня рубрики «Людина». «Мого типу перфекціоністи люблять кіно, фотографію, літературу і креатив в усьому цьому!», – розповідає дівчина.

Марічка – журналіст сайту про місто Львів - Lviv.com. Захоплення: кіно, фотографія, література і музика...

В житті бракує, мабуть, тільки літер.

Перфекціоніст у журналістиці: ідеалу немає меж

В дитинстві я була серйозною і відповідальною, просто, як зараз :)

Перфекціоністу, як я, в журналістиці складно, і часом для творчої писанини дійсно не вистачає букв. А буває, що й складаються вони то не так, як задумувалось, і от - замість планованого "шедевру" в тебе в пасиві, який прикидається, що насправді не такий, ще одна посередність. Втім, ідеалу немає меж. Але ж і мріям також...

Перфекціоніст поза професією: впускати в життя авантюру

Перфекціоністу, як я, нелегко й поза професією, правда, тільки не такому, що любить людей. Ага! Повірте, так і є. Трапляється, для цього треба докласти чимало зусиль, але ж хіба це не круто – довіряти, вірити на слово, бути відкритим і чесним з усіма? Питання не зовсім риторичне, хоч, по-моєму, лише так і не інакше можна по-справжньому відчувати світ. З цим ще легше, коли даєш волю емоціям, вмієш цінувати те, що тішить, дивує чи вчить, а ще – впускаєш в життя авантюру.

bvMeYStao6E

Перфекціоніст, який любить кіно, фотографію, літературу

Мого типу перфекціоністи люблять кіно, фотографію, літературу і креатив в усьому цьому! Вони знаються на музиці або, швидше, думають, що знаються J

Переконана, як і я, вони легко проміняють досконалість на речі важливіші: сім'ю, дружбу, дім. Бо ж навіть перфекціоністи розуміють - в основі всякої краси, хай навіть не завжди ідеальної, є любов. Тому, зрештою, так -  в моєму житті бракує, мабуть, тільки літер.

 

Фото надане героїнею 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему