Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2013

Макс Кідрук вирушає в подорож завжди сам

Читайте більше в рубриці Людина
 

Молодий український письменник, автор першого технотрилера в Україні Максим Кідрук відвідав Черкаси для презентації свого нового роману «Твердиня». Але цього разу Максим не обмежився лише літературою, він розповів про своє життя, натхнення, любовну лінію в житті... Письменник вважає Черкаси своїм найкращим дебютом (йдеться про презентацію технотрилера «Бот» у березні цього року), тому був відвертий з черкащанками. Зустріч із письменником у Черкасах організувала ГМО «Книжковий маестро».

Роман «Твердиня»

- «Твердиню» я почав писати ще в кінці 2010 року, але, написавши початок, дав своєму другові прочитати. Друг сказав, що мій роман дуже схожий на роман «Пляж» Алекса Гарленда, тому й відклав написання «Твердині» і пропустив вперед «Бот». Хоча книга Гарленда, як хтось шукає чогось..., а моя «Твердиня» виникла з моєї віри про давні цивілізації.

 

«Бот -2»?

- Є ідея продовжити «Бота», вже навіть готова фабула. Чорновий варіант назви «Бот-2. Англійський парадокс». Але буде книга не раніше, аніж через 4-5 років, бо маю плани на реалізацію інших ідей.

 

Ставлення до книг

- До книг я ставлюсь дуже трепетно, адже це велика відповідальність взяти книгу і дочитати її до кінця. Також - відповідальність, коли починаєш читати іі, відкладаєш книги. Я рідко це роблю, але якщо так стається, то там вже все втрачено. Вчора читав Маріо Варгас Льоса «Сон Кельта», ще раніше «Великий замисел», де піднімається багато глобальних речей.

 

Подорожі

- Мені багато задають питань, де я беру кошти для подорожей. Подивіться наклад моїх книг і все. Ніяких інших прибутків не маю, я – професійний письменник. Чому подорожую сам? Подорожую не завжди сам, але вирушаю в дорогу сам. Потім знаходжу попутчиків. Бо коли когось брати із собою, то необхідно нести відповідальність за цю людину.

 

Натхнення

- Я ніяк не налаштовуюся на письмо – це абсурд. Хочете писати – пишіть і все. Зранку я прокидаюся із думкою, який розділ я сьогодні напишу, тоді сідаю і роблю це. Моя денна норма – 1200-1300 слів. Якщо вам потрібно щось для натхнення – ви ніколи не станете професійним письменником. Багато хочуть бути письменниками, але мало хто стати ними. А це різні речі.

 

0012

 

Віра

- Мене не цікавить, чи сподобається вам моя книга чи ні. Мене цікавить, чи повірите ви в мою історію. Незалежно від того, сподобається вам чи не сподобається. Якщо ви повірите, то підете в магазин і придбаєте мою наступну історію.

 

Особисте

- Вважаю себе на 100% щасливою людиною! У дівчатах для мене головні лише дві речі: це адекватність в сприйнятті світу та почуття гумору. Важко знайти це. Хтось сказав, що в романі недорозвинута любовна лінія. В житті, мабуть, теж.

 

Близькі

- Я даю своїм близьким читати книги лише після їх виходу у світ. Читають всі. Але критикує лише батько. Три лайливих слова у «Боті» він мені півроку згадував.

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему