Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Серп 2015

Людмила Ліхтгерц малює фан-арт

Читайте більше в рубриці Людина
 

Образотворче мистецтво постійно змінюється під впливом часу. На поталу новому століттю з’явився фан-арт. Саме у цьому напрямку працює героїня НародUA черкащанка Людмила Ліхтгерц.

Фан-арт – різновид творчості прихильників популярної культури, який виявляється у створенні малюнків, що зображують персонажів тої чи іншої книги, кінострічки, відеогри тощо. Не дивлячись не вузький напрямок, представники цього жанру не рідко можуть позмагатися у свіжості ідей і відточеності навичок з багатьма відомими сучасними художниками.

Людмилі Ліхтгерц – 20 років. Дівчина має п’ятий розряд кравця-закрійника, але по профілю не працює. Вона цікавиться крафтом та комп’ютерними іграми. Головне хобі Людмили – малювання фан-артів на різні теми поп-культури. Людмила розповідає, що зацікавлення молодіжними віяннями розпочалося з появою інтернету і переглядом іноземних серіалів. Деякими своїми творчими роботами вона поділилася і з читачами НародUA.

Дитинство

- Дитинство як дитинство. В чомусь погане, в чомусь хороше, зі своїми тарганами, травмами і примушуванням спати у дитячому садочку.

- А звідки з’явилося захоплення малюванням? З дитинства?

- Звідки? З книжкок, обмальованих, коли мені було 3 чи 2 роки. З тих пір малюю скільки себе пам’ятаю. Публікую, в мене є сторінка на DeviantArt, яка іноді оновлюється. Малюю в основному фан-арт, інколи щось інше, іноді на замовлення. З сучасних художників найбільше люблю таких, як juliedillon, Blad Moran та sidwill-cg.

8768567

Малювання

- Я знаю, що Ви часто малюєте на планшеті. Чим відрізняється від малювання на папері? Що більше подобається?

- Комп’ютерна графіка - це економно. Один раз платиш за графічний планшет, і можеш не думати, чи вистачить фарби. Але з папером працювати приємніше, хоча не вистачає кнопки "відмінити".

- А чого найбільше досягли у цій сфері?

- Нічого я не досягла, якщо дивитися на "великих". До рівня Сальвадора Далі чи Шишкіна ще працювати і працювати, але людям начебто подобаються мої потуги. З досягнень у малюванні можна назвати кілька грамот за виставки, але то дрібниці. Ежели Вы живёте в славном городе - Нижний Новгород и вам понадобился диплом академии этого славного города то вы всегда можете купить диплом в Нижнем Новгороде , помимо Нижегородских вузов, вы всегда можете приобрести диплом любого вуза страны!

453535435634633254353456765856456434523523525234235345646645623542453

Щастя. Мрії

- Щастя - це коли є натхнення, вільний час і матеріали для творчості одночасно. Коли це все у наявності, то задоволення теж присутнє.

- А що надихає на нові роботи?

- Надихає музика. Музика асоціюється з певними персонажами, певними сюжетами. Від правильно підібраного плейлисту залежить дуже багато. Улюблених малюнків немає, є неулюблені. Тем для них дуже багато - від японської анімації до книжок.

- А про що мрієте?

- Мрія - працювати над комп’ютерними іграми, а точніше над дизайнами персонажів в студії Lionhead, але це мрія. Починаючим художникам скажу одне - працювати, працювати, ще раз працювати, бо інакше ніяк.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему